Jak zostać liderem? Freedom szkoli wspólnie z Akademią Columbus!

lis 21, 2018 · Time 5 min. czytania

Sieć biur Freedom Nieruchomości została partnerem strategicznym Fundacji Columbus, która pomaga liderom w rozwijaniu umiejętności miękkich, organizując spotkania z praktykami biznesu. Doświadczeni agenci, marketingowcy oraz trenerzy sprzedaży z Freedom będą dzielić się z wami wiedzą w tzw. Strefie Lidera, która z rodzimego Gdańska rozprzestrzenia się na całą Polskę.

Doświadczeni przedsiębiorcy z Richardem Bransonem na czele podkreślają, że najważniejszą umiejętnością każdego lidera powinna być skuteczna komunikacja. Szeroki wachlarz tzw. kompetencji miękkich, wśród których za najbardziej wartościową uznaje się inteligencję emocjonalną, otwiera dziś drzwi do sukcesu.

Doskonale rozumieją to twórcy Akademii Rozwoju Osobistego Columbus, budując w całej Polsce Strefę Lidera, czyli sieć wykwalifikowanych przywódców. Członkowie strefy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas comiesięcznych spotkań, przełamując bariery i zdobywając nowe umiejętności.

– Jesteśmy z nimi ciągle na łączach i wspólnie dopinamy organizację wydarzeń, a co kwartał spotykamy się na dwudniowym szkoleniu, aby się zintegrować – mówi Aleksandra Romanek, dyrektor akademii, przez lata ściśle związana z branżą nieruchomości. Teraz zajmuje się, jak sama mówi, uszczęśliwianiem ludzi.

Dobry lider potrafi bowiem nie tylko dowodzić zespołem, stawiać cele i efektywnie zarządzać czasem. Buduje pozytywną atmosferę pracy, czerpie z niej radość i dba o satysfakcję pracowników. – Przede wszystkim jednak jest dobrym słuchaczem. Szuka w ludziach tego, co najlepsze i motywuje ich do rozwoju – mówi Paweł Sobociński, trener sprzedaży Freedom Nieruchomości oraz świeżo upieczony ambasador Fundacji Columbus. Dzięki niemu przyszli agenci nieruchomości odnoszą największe sukcesy.

Spotkania z ekspertami Freedom

Paweł Sobociński, trener sprzedaży Freedom Nieruchomości

Paweł był gościem specjalnym pierwszej w tym roku (i pierwszej w Olsztynie!) wrześniowej prelekcji Akademii Columbus, poświęconej komunikacji. Nasz ekspert opowiadał o tym, jak nie dopuścić do konfliktu. Kolejne dwa spotkania z udziałem specjalistów Freedom Nieruchomości odbędą się 29 listopada.

W Gdyni o budowaniu silnej i atrakcyjnej marki, która zdoła wyróżnić się na tle morderczej konkurencji opowie Łukasz Kruszewski, dyrektor marketingu sieci Freedom Nieruchomości. Bloger i szkoleniowiec, który chętnie dzieli się wiedzą, występując regularnie na branżowych konferencjach. Autor dwóch książek: “Marka Agenta” oraz “Marketing nieruchomości, home branding praktycznie”.

Do Puław pojedzie zaś Joanna Kubiak, dyrektor ds. sprzedaży biura Freedom Nieruchomości w Lublinie. Opowie o tym, jak skutecznie planować cele i je realizować. Joanna specjalizuje się w szybkiej sprzedaży nieruchomości, finalizowanej dzięki szczegółowej analizie marketingowej i planom działania, ustalanym wspólnie z klientami.

Rozwój w zgodzie z filozofią marki Freedom

– Kompleksowe podejście do budowania relacji z pracownikami i klientami, regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje, wysoka jakość komunikacji i standard prowadzonych usług naszej marki idealnie zgrywają się z filozofią Fundacji Columbus – mówi Łukasz Kruszewski. – Dlatego zamierzamy dzielnie wspierać plany rozwojowe akademii, współtworząc ogólnopolską Strefę Liderów.

Już teraz zapraszamy na wspólne eventy. Jeżeli chcesz wynieść swoją karierę zawodową na nowy poziom i poznać tajniki bycia skutecznym liderem, odwiedzaj naszego bloga regularnie i dołącz do społeczności Freedom na Facebooku.

Pamiętaj, że szukamy talentów! Resztą zajmą się szkoleniowcy 🙂

Może to też Ci się spodoba

Dzień otwarty – co to jest i jak go zorganizować?

Słyszałeś pojęcie dzień otwarty, ale nie do końca wiesz, co to jest? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania z nim związane.

Usługi home stagingu. Czy warto poszerzać swoją ofertę?

Na czym polegają usługi home stagingu? Czy mają szansę stać się alternatywną drogą kariery dla projektantów i architektów? Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sesji zdjęciowej i prezentacji klientom staje się standardem na rynku. Freedom Nieruchomości doszło w tym do perfekcji.

Akt notarialny mieszkania – na co zwrócić uwagę?

Akt notarialny sprzedaży mieszkania czy też innej nieruchomości jest ostatnim akordem finalizacji transakcji. Podsumowaniem pracy wszystkich stron i ostatnim momentem na weryfikację przygotowywanych do sprzedaży dokumentów. Sprzedaż nieruchomości, tak jak każde inne przeniesienie własności nieruchomości, musi zostać dokonana w formie aktu notarialnego. Za jego prawidłowe sporządzenie odpowiada notariusz bądź – w wyjątkowych przypadkach – asesor […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.