Czy przy umowie wyłącznej mogę posiadać inne umowy?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy przy umowie wyłącznej mogę posiadać inne umowy?

Nie. Umowa na wyłączność jest jedyną umową, którą możesz posiadać. Natomiast możesz spokojny, w tej sytuacji mniej znaczy więcej 😉

Może to też Ci się spodoba

Gdzie inwestować w nieruchomości pod wynajem?

Inwestowanie w nieruchomości jest obecnie najpopularniejszą lokatą kapitału. Według wyników badań przeprowadzonych przez Grupę Mzuri, 70% inwestorów lokuje swoje pieniądze w nieruchomościach, a 93% z nich za najatrakcyjniejszą formę uważa mieszkania na wynajem. Gdzie inwestować w nieruchomości pod wynajem?

Jak sprzedać nietypowe mieszkanie, czyli strategia sprzedaży nieruchomości na ratunek!

Czasami zdarza się tak, że mieszkanie ma w sobie cechy nieruchomości pożądanej  przez różne grupy docelowe. Wbrew pozorom, może stać się to jego problemem, bo jeśli coś jest dla każdego, to może okazać się, że finalnie nie jest dobre dla nikogo. Z pomocą może przyjść jednak odpowiednia strategia sprzedaży nieruchomości.

Praca w sprzedaży – plusy i minusy [infografika]

Sprzedaż to zdecydowanie jedna z najważniejszych obecnie umiejętności na rynku pracy. Co więcej, jej znaczenie z pewnością wzrośnie. Interesujesz się karierą w tej branży i zastanawiasz się, z czym wiąże się praca w sprzedaży? Zobacz, co o jej plusach i minusach sądzą agenci nieruchomości.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.