Co składa się na wynagrodzenie pośrednika?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Co składa się na wynagrodzenie pośrednika?

W prowizję wliczone są między innymi wszystkie koszty, jakie pośrednik i biuro muszą ponieść, aby zapewnić Twojej ofercie odpowiednie przygotowanie i promocję. W prowizji zawarte jest m.in.: stworzenie planu marketingowego, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, analiza rynku, prawidłowa wycena, prowadzenie dni otwartych, wstępna kwalifikacja klientów, prowadzenie negocjacji, nadzór nad finalizacją umowy, zabezpieczenie dokumentacji i kwestii prawnych, pomoc kupującym w uzyskaniu kredytu, etc.

Więcej na temat tego, co składa się na prowizję pośrednika, znajdziesz tutaj.

Może to też Ci się spodoba

Finanse w biurze nieruchomości

Szukasz sprawdzonego przepisu na finanse w biurze nieruchomości? Sprawdź, co pisze o nich Agnieszka Rosolińska, Prezes i Dyrektor Finansowy sieci Freedom Nieruchomości.

Pierwsze mieszkanie 2023 – rząd przyjął program tanich kredytów

Oszczędzanie na własne mieszkanie może trwać latami. Brak środków na wkład własny skutecznie wstrzymuje decyzje zakupowe kredytobiorców. Program Pierwsze Mieszkanie ma temu zaradzić. Składa się z dwóch części, czyli programu “Bezpieczny kredyt 2 proc.” i “Konto mieszkaniowe”. 14 marca rząd ostatecznie przyjął projekt ustawy dotyczący programu Pierwsze Mieszkanie. Program Pierwsze Mieszkanie już przyjęty 14 marca […]

MDM – jak skorzystać z dopłat?

W ubiegłym tygodniu rząd przyjął projekt ustawy, która nowelizuje zasady działania programu MDM. Co to oznacza dla osób planujących zakup nieruchomości? MDM – jak skorzystać z dopłat w 2017 roku?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.