Home Biura Warszawa – Ochota Piotr Długosz
Piotr Długosz - Broker Nieruchomości - Freedom

Piotr Długosz

Broker Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Ostatnie kilkanaście lat związany z rynkiem inwestycyjno-budowlanym. Umiejętność poruszania się w regulacjach prawnych oraz zdolności negocjacyjne pozwalają mu osiągać wysoką skuteczność w pracy na rynku nieruchomości.

Relacje z innymi ludźmi buduje na zaufaniu i lojalności. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym, zaangażowany w to, co robi. Nie toleruje bylejakości. „Wychowanek” najczarniejszych zakątków warszawskiej Pragi, gdzie uczył się „zasad”, więc w czasach, w których takie wartości jak uczciwość, etyka zawodowa, dyskrecja czy odpowiedzialność mocno „potaniały”, wciąż stara się być im wierny. Optymista z głową wciąż pełną marzeń i chęcią do życia.

Czas wolny spędza na rowerze, kajaku lub z dobrą książką w ręku. Prywatnie spełniony mąż i dumny ze swoich synów ojciec. Postępuje według słów: „W życiu żadnego dnia nie da się przeżyć jeszcze raz”.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (3) Dom na sprzedaż (3) Magazyn na sprzedaż (1) Lokal na sprzedaż (9) Obiekt na sprzedaż (1) Działka na sprzedaż (6) Zrealizowane transakcje (5)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 14

Quote

Konrad Rojewski

Pan Piotr- bardzo zaangażowany, trudne sytuacje to jego specjalność. Polecam Freedom. Szukałem intensywnie czegoś na Ursynowie, spotykałem się z agentami z innych agencji. W porównaniu do nich Pan Piotr jest arystokracją agentów nieruchomości. Mało wiedzą, liczyć nie potrafią... 

 

Konrad Rojewski
 

Quote

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Piotrem – Mariusz Przybyła

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Piotrem Długoszem przy zakupie nieruchomości.

Polecamy Pana Piotra jako osobę bardzo zaangażowaną, a jednocześnie pełną taktu. Pan Piotr bardzo nam pomógł w dopięciu wszystkich formalności związanych z zakupem mieszkania. Bardzo polecamy ;-) !

Również współpraca z Panią Katarzyną Mędlewską układała się wyśmienicie. Polecamy !!! 

 

Mariusz Przybyła
 

Quote

Krzysztofa Opalach

Serdecznie dziękuję Panu Piotrowi za pomoc. Dzięki jego zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi w krótkim czasie udało nam się sprzedać duże mieszkanie. Jesteśmy zadowoleni z prowadzenia procesu sprzedaży od początku do samego końca, oraz z dopilnowania całej strony formalnej. Przez cały czas p. PIotr był pomocny i dyspozycyjny. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Piotrem Długoszem.

Krzysztofa Opalach
 

Quote

Olaf Rodowald

Bardzo sprawnie prowadzone poszukiwanie kupca, profesjonalna obsługa od początku do końca. Polecam biuro Freedom i p. Piotra, który prowadził moją sprawę.

Olaf Rodowald
 

Quote

Andrzej i Magdalena Zynek

Serdecznie polecamy współpracę z biurem Freedom Nieruchomości, a szczególnie z Panem Piotrem Długoszem. Cała transakcja kupna mieszkania, przebiegła sprawnie i dość szybko, pomimo dość niesprzyjających okoliczności (Covid lock down) Pan Piotr okazał się człowiekiem słownym, rzetelnym i bardzo pomocnym. Zawsze dostępny, służył profesjonalną radą i informacją.

Rozwiń »

Na uznanie zasługuje również pomoc Pani Marty Pilch, która zajęła się bardzo profesjonalnie przygotowaniem całej dokumentacji.

Zwiń «
Quote

Jim i Angelika Stronski

We heartily recommend the Freedom Real Estate agency. We would especially like to thank Mr. Piotr Dlugosz, who supported us in the process of selling our apartment. From the beginning to the end he showed great professionalism and commitment. He was always available and willingly served with advice and experience. Thanks to this, finding a buyer and the sale of the apartment went very smoothly and extremely quickly without problems.

Rozwiń »

Due to our absence from the country (Covid lockdown), Piotr went above and beyond with his after sale assistance. In addition to covering the handover protocol with the new owner, he also supervised the moving process of our property to our new residence. For this we will always be grateful to him. We wholeheartedly thank Piotr for his professional help, support and involvement in the sale of our property. Serdecznie polecamy agencję Freedom Real Estate. Szczególnie dziękujemy Panu Piotrowi Długoszowi, który wspierał nas w procesie sprzedaży naszego mieszkania. Od początku do końca wykazał się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Był zawsze dostępny i chętnie służył radą i doświadczeniem. Dzięki temu znalezienie kupca i sprzedaż mieszkania przebiegło bardzo sprawnie i niezwykle szybko bez problemów. Z powodu naszej nieobecności w kraju (blokada Covid), Piotr wyszedł poza ramy swojej pomocy posprzedażowej. Oprócz sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego z nowym właścicielem nadzorował również proces przeprowadzki naszej nieruchomości do nowej siedziby. Za to zawsze będziemy mu wdzięczni. Z całego serca dziękujemy Piotrowi za fachową pomoc, wsparcie i zaangażowanie w sprzedaż naszej nieruchomości.

Zwiń «
Quote

Peters Art

Wir sind sehr zufrieden,unsere Kontakt war Herr Dlugosz, war alles perfekt gemacht,wir können das nur weiter emphlen.

Quote

Marta Jezewska

Chciałam wyrazić moje ogromne zadowolenie ze współpracy z biurem Freedom Nieruchomości oraz Panem Piotrem Długoszem ze względu na profesjonalne podejście, doświadczenie, umiejętność słuchania, doradzania i negocjacji i wskazywanie rozwiązań, co jest nie lada sztuką czasem. Ponadto wszystkie nasze spotkania jak i rozmowy przebiegały w bardzo miłej atmosferze.

Quote

Jan Małecki

Współpraca z Panem Piotrem Długoszem była profesjonalna pod każdym względem.

Quote

Anna i Jacek

Bardzo serdecznie polecamy współpracę z Panem Piotrem z firmy Freedom Nieruchomości, który sprzedaż mieszkania przeprowadził bardzo szybko, fachowo, sprawnie i praktycznie bez naszego udziału. Zaangażowanie Pani Marty było również bardzo pomocne. Dziękujemy i gorąco polecamy.

Quote

Barbara Budyn

Olbrzymi profesjonalizm i merytoryczna znajomość tematu. Pan Piotr Długosz był nieocenioną pomocą i przewodnikiem po zawiłych meandrach prawa i administracji. Dzięki niemu mogliśmy dokonać zakupu nieruchomości bez stresu. Zawsze miły, chętny do odpowiedzi na pytania i pomocny. Szczerze polecam Pana Piotra do współpracy.

Quote

Grażyna i Andrzej Kruk

Wysoka jakość i profesjonalizm. Współpraca z Panem Piotrem Długoszem była dla nas przyjemnością. Pełne zaangażowanie z jakim się spotkaliśmy z jego strony godna pochwały. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Piotra i Biura Nieruchomości Freedom oddział Warszawa-Ochota.

Quote

Tomasz W.

Polecam. Szczególnie Pana Piotra Długosza. Świetny fachowiec, życzliwy człowiek, punktualny i rzetelny agent.

Quote

Dominika Z.

Gorąco polecam! Miałam przyjemność współpracować z Panem Piotrem oraz Panią Martą - pełen profesjonalizm od początku do końca. Raz jeszcze bardzo dziękuję za pomoc :-)

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.