Home Biura Oświęcim Marta Szewczyk
Marta Szewczyk - Starszy specjalista ds. Nieruchomości - Freedom

Marta Szewczyk

Starszy specjalista ds. Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Człowiek orkiestra. Pozytywnie nastawiona do ludzi i otwarta na nowe doświadczenia. Zawsze chętna do pomocy. Cechują ją optymizm i gotowość do działania. Ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzania zespołem.

Do spraw podchodzi z zaangażowaniem i dokładnością.
Na pierwszym miejscu ceni sobie budowanie trwałych relacji, co zdecydowanie ułatwia jej pracę z ludźmi.
Uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia.

Prywatnie szczęśliwa żona Marcina i mama Nikoli, Igora i Nadii.
Wolny czas lubi spędzać aktywnie.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (1) Dom na sprzedaż (3) Działka na sprzedaż (6) Zrealizowane transakcje (29)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 33

Quote

Katarzyna i Artur Suwała

Polecam współpracę z agencją Freedom. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do pracy sprawiło, że mieszkanie sprzedane zostało w przeciągu tygodnia. Pracę oceniam bardzo pozytywnie. Z pewnością drugi raz wybralibyśmy to samo biuro. Bardzo polecam współpracę z Panią Martą Szewczyk. Pani Marta jest osobą kompetentną, energiczną, a przede wszystkim profesjonalną, cierpliwą i bardzo pomocną.

Quote

Maria Szafran

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Martą Szewczyk. Jest osobą niezwykle sympatyczną , do usług o każdej porze dnia. Dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu udało się w krótkim czasie przeprowadzić pomyślnie skomplikowaną transakcje. Pani Marto gratuluję ! Życzę z całego serca Pani wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym jak i osobistym. Dziękuję bardzo za Pani pomoc.

Quote

Sebastian Spyra

Współpraca z Panią Martą Szewczyk przebiegła bardzo sprawnie. Profesjonalne podejście do klienta, a także wysoki poziom usługi sprzedaży mieszkania. Serdecznie mogę polecić agentkę nieruchomości. za wszystko dziękuję i życzę samych pomyślnych transakcji.

Quote

Gabriella Urbańska-Kawka

Polecam z całego serca Panią agent Martę Szewczyk. Pani Marta jest osobą bardzo profesjonalną, pomocną, cierpliwą, miłą i konkretną. 100% zaangażowania w to co robi. Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo sprawnie, dzięki pełnemu zaangażowaniu Pani Marty. Życzę wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym jak i prywatnym. Jeszcze raz dziękuję za ogromną pomoc.

Quote

Mirosława Tobołkiewicz

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Marcie Szewczyk za wspaniałe pilotowanie i przeprowadzenie całej transakcji zakupu mieszkania. Serdecznie polecam usługi biura nieruchomości Freedom oraz rzeczową i kulturalną pomoc i dużą kompetencję Pani Marty Szewczyk.

Quote

Danuta Zofia Rozmus

Współpracę z firmą Freedom oceniam na wysokim poziomie, jestem niezmernie zadowolona z przebiegu całego procesu sprzedaży. Wszystko odbyło się sprawnie i przejrzyście. Wielką zasługę trzeba przyznać Pani Marcie ,która jest osobą bardzo kompetentną , niezmiernie sympatyczną , czyli odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.

Rozwiń »

Być może w przyszłości będzie jeszcze okazja w razie kolejnej współpracy ,na pewno skorzystam jak i polecę w razie potrzeby Waszą firmę ,a w szczególności Panią Martę Szewczyk. Pozdrawiam.

Zwiń «
Quote

Anna Korczyk-Zarzycka

Serdecznie polecam biuro Freedom , a w szczególności Panią Martę Szewczyk, która służyła pomocą w załatwieniu wszystkich formalności dotyczących zakupu domu. Doradziła i informowała o każdej zmianie i elastycznie dostosowywała godziny pod klienta.

Quote

Ewa i Adam Bogacz

Dziękujemy Pani Marcie Szewczyk, która pośredniczyła w zakupie domu. Pani Marta na każdym etapie transakcji wykazywała pełen profesjonalizm. Jej zaangażowanie, dyspozycyjność, dokładność w załatwianiu wszelkich formalności. Świetna i szybka komunikacja sprawiła, że czuliśmy się w 100% zaopiekowani. Pani Marta dbała również o to, aby obie strony były usatysfakcjonowane. W 100% polecamy współpracę z tym agentem nieruchomości.

Quote

Vova i Joanna Szweda Dowhanycz

Pani Marta okazała się ciepłą i miłą osobą. Czuwała nad procesem kupna domu od samego początku do samego końca, o każdej porze dnia zawsze była pod telefonem. Potrafiła załatwić każdy dokument. Będziemy polecać Panią Martę, jeśli ktoś będzie potrzebować tak pomocnej i zaangażowanej osoby w kupnie/sprzedaży nieruchomości. Pozdrawiam serdecznie.

Quote

Beata Kusak i Andrzej Mitoraj

Serdecznie dziękujemy Pani Marcie Szewczyk i Pani Annie Wygodzie za sprawne przeprowadzenie transakcji kupna mieszkania. Panie wykazały się rzetelnością i profesjonalizmem. Służyły pomocą i dobrą radą.

Quote

Bogumiła i Marek Nosal

Dziękujemy bardzo za bycie z nami od początku do końca, od rana do późnej nocy przy sprzedaży naszej nieruchomości. Mogliśmy na Panią Martę liczyć w każdej porze dnia. Czasami traciliśmy wiarę, że uda nam się sprzedać nieruchomość , a Pani Marta zawsze nas podnosiła na duchu, że wszystko będzie ok. Pani Marta jest odpowiedzialną osobą w tej branży. Dziękujemy za czas, który poświęciła Pani dla nas, za współpracę, zaangażowanie, uśmiech i dobrą energię.

Rozwiń »

Życzymy dalszych sukcesów w pracy. Pozdrawiamy.

Zwiń «
Quote

Łukasz Gałuszka

Z agencja Freedom posiadałem już bardzo dobre doświadczenie jako klient kupujący dom. Przyszedł czas na sprzedaż i odwrócenie sytuacji. Trafiłem w ręce osoby bardzo zaangażowanej, empatycznej, konkretnej i nastawionej na realizacje celów. Pani Marta realizuje projekt angażując się w niego z dokładnością o każdy detal, co daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Cały proces jest łatwy do zrozumienia, nie ma pytań bez odpowiedzi.

Rozwiń »

Poziom stresu przy tak ważnej decyzji życiowej jest minimalny. Przez cały czas wykazuje profesjonalne i rzetelne podejście do pracy, które może być stawiane wzorem na różnych szkoleniach w branży! Współpracę z firmą Freedom oceniam na bardzo, bardzo wysokim poziomie i jest to zasługa agentów takich jak Pani Marta Szewczyk.

Zwiń «
Quote

Michał Kubasiak i Agnieszka Gałuszka

Wymarzony dom, ma być nasz, idealny, dobrze zlokalizowany... Tylko jak go znaleźć. Szukamy 3 lata i nic, nie ma, pustka. Gdy już tracimy nadzieję pojawia się on "Maluszek", idealny, dokładnie tak gdzie chcemy, a wraz z nim Ona Pani Marta, która jak się potem okazuje będzie z nami aż do końca, gdy On stanie się nasz :) Transakcja nie jest prosta, wiązana...

Rozwiń »

terminy napięte, papierów masę, gdy jakiś dokument potrzebny jest na wczoraj, Pani Marta na Rano już go ma :) Teraz już Wiemy, że gdy jest ktoś kto wie co robić i działamy wspólnie i z determinacją nie ma rzeczy niemożliwych! Dziękujemy!

Zwiń «
Quote

Konrad Całus

Pani Marta Szewczyk bardzo solidnie wywiązała się z zadania sprzedaży mieszkania. Każde spotkanie przebiegało sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Podczas załatwiania niezbędnych formalności mogłem liczyć na pomoc i rzeczową poradę. Na pewno będę polecał biuro nieruchomości Freedom i Panią Martę wszystkim znajomym.

Quote

K.Polczyk

Pani Marto, Chciałam podziękować za owocną współpracę. Pełen profesjonalizm. Dziękuję za to , że mogłam liczyć na Pani obecność na każdym etapie współpracy od prezentacji oferty po finalizację, za cierpliwość do klienta :) i szybki przelew środków. Zaraża Pani swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Na pewno Panią polecę.

Quote

Przemysław Kurzak

Polecam Panią Martę, pomoc w sprzedaży na najwyższym poziomie, kontakt oraz dyspozycyjność na plus!

Quote

Firma Amax

Współpraca z Panią Martą układała się wzorowo. Osoba dokładna, kompetentna. Bardzo dobry kontakt ze stronami transakcji. Była z nami od początku zakupu działki aż do umowy notarialnej końcowej. Polecamy ją jako agenta nieruchomości.

Quote

Wiesława Krzemień

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Martą Szewczyk. Pani Marta jest osobą kompetentną, miłą, uśmiechnięta i bardzo pomocną w każdej sytuacji. Można na niej polegać i zaufać pod każdym względem. Transakcja przebiegła perfekcyjnie bez żadnych zbędny niespodzianek. Będę polecać Panią Martę.

Quote

Katarzyna Matla

Współpraca z Panią Martą Szewczyk była rewelacyjna, polecam każdemu! Cała transakcja została dokonana w expresowym tempie. Pełen profesjonalizm, przejęcie wszystkich obowiązków spoczywających na kupującym. Dziękuje serdecznie.

Quote

Kasia

Dziękuje bardzo za ekspresowe domknięcie procesu zakupu nieruchomości. Doceniam Pani Marty zaangażowanie, odpowiedzi na wszystkie pytania, słowność, a także życzliwość i pozytywne nastawienie :) Wszystkiego dobrego Pani Marto i (może) do usłyszenia kiedyś :)

Quote

Joanna Moskal i Rafał Rus

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Martą. Kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy na oglądaniu mieszkania, to od razu wiedzieliśmy, że Pani Marta może nam pomóc ze sprzedażą naszej nieruchomości, co udało się w niespełna 2 tygodnie od daty wystawienia ogłoszenia, a całość przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Na pewno będziemy polecać biuro nieruchomości Freedom w Oświęcimiu i Panią Martę.

Quote

A. Frańczak-Dudek

Mamy dom. I myślę, że zawsze będę się uśmiechać wspominając za jakiś czas początek tego szalonego projektu. Ale przede wszystkim myśląc o Pani Marcie . Nie jest najważniejsze to ,że jest profesjonalistką. Jest dyspozycyjna, zaangażowana, otwarta, tworząca komfortową atmosferę. Jej ogromnym atutem i skarbem jest to jakim jest człowiekiem. Fajnych domów i fajnych agentów jest mnóstwo. Fajnych ludzi stanowczo zbyt mało, a Pani Marta jest po prostu fajnym człowiekiem.

Rozwiń »

Dziękujemy!

Zwiń «
Quote

Anna Sierka

Bardzo miła obsługa. Pani Marta posiada bardzo dużo wiedzy jako agent nieruchomości. Na każdy telefon odpowiadała bardzo szybko i rzetelnie. Osoba bardzo sympatyczna, opanowana mimo trudnych sytuacji zawsze uśmiechnięta. Polecam jako agenta. Ocena na 5+.

Quote

Małgorzata Wrona

Pani Marta Szewczyk to bardzo sumienna i kompetentna osoba. Profesjonalne i ludzkie podejście do Klienta, duża wiedza w zakresie sprzedaży nieruchomości, ogromna pomoc przy sprzedaży nieruchomości. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i zaangażowanie, za fachową i profesjonalną współpracę. Panik Marta bardzo miła i sympatyczna osoba, mająca przy tym dar przekonywania ludzi co do podejmowanych decyzji. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Martą Szewczyk.

Quote

Arkadiusz Ogiegło

Serdecznie polecam Biuro NIERUCHOMOŚCI FREEDOM oddział Oświęcim w szczególności Panią Martę która dzięki swojemu doświadczeniu w sprzedaży nieruchomości sprzedała mój dom bardzo szybko w wyższej cenie niż chciałem. Śmiało mogę Panią Martę nazwać AGENTKĄ DO ZADAŃ SPECJALNYCH! POZDRAWIAM.

Quote

Małgorzata Góra

Polecam z całego serca P Martę która wykazała się profesjonalizmem na wysokim poziomie. Długo szukałam takiej osoby jak Pani Marta. Wesoła, zawsze uśmiechnięta , pomocna , przesympatyczna , profesjonalna w każdym calu i na każdym etapie sprzedaży. Bez niej bym tego nie ogarnęła :) polecam wszystkim współpracę z Panią Martą, prawdziwy anioł:)

Quote

Andrzej Bylica

Agentka nieruchomości z biura Freedom, Pani Marta Szewczyk, bardzo solidny i pomocny pracownik firmy. Wszystkie sprawy związane ze sprzedażą nieruchomości dopięte do samego końca. Bardzo dobry kontakt z klientem pod każdym względem. Od początku do samego końca zawsze w dobrym kontakcie. Zawsze służyła pomocą i radą pod każdym względem. Sprzedaż zakończona pełnym sukcesem, w przeciwieństwie do innego biura z którym wcześniej współpracowałem.

Rozwiń »

Szefowa Pani Marty również dba o interesy klientów. Na prawdę bardzo wszystkim polecam Panią Martę jak i również całe biuro Freedom.

Zwiń «
Quote

Sandra Sośniak i Paweł Garbacz

Przemiła Pani Marta, pomogła nam załatwić wszystkie formalności, służyła pomocą o każdej porze!💙

Quote

Anna Adamczyk

Z całego serca polecam panią Martę Szewczyk jest przesympatyczna profesjonalna osoba która do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Zaangażowanie pani Marty jest na najwyższym poziomie, szybkie załatwienie formalności oraz dobry kontakt. Dziękuje❤️

Quote

Anna i Łukasz Łukaszczyk

Z całego serca polecamy Freedom Nieruchomości Oświęcim. Pani Marta zajęła się naszą sprawą w ekspresowym tempie, a dodatkowo jest super sympatyczną osobą. Będziemy ją długo i miło wspominać! :)

Quote

Irena Bilińska-Stępień

Bardzo polecam współpracę z Freedom oraz szczególnie z Panią Martą Szewczyk, która jest mistrzynią w tym co robi i jej profesjonalizm, zorganizowanie, wiedza nie mają sobie równych!!!❤

Quote

Monika Pencko

Polecam Freedom Nieruchomości, profesjonalne podejście do kupującego, wszystko załatwione jak trzeba. Pani Marta bardzo pomocna, zawsze odpowiadała na wiadomości i telefony oraz nurtujące pytania.😃

Quote

Henry z Kaliforni

Bardzo polecam wspolprace z Pania Marta Szewczyk, agentka nieruchomosci @ Freedom-Nieruchomosci w Oswiecimiu. Dzieki jej duzemu zaangazowaniu i profesionalizmowi w niezwykle krotkim czasie udalo mi sie sprzedac dzialke. Sprzedaz odbyla sie za posrednictwem osoby upowaznionej notarialnie, sytuacja byla niestandartowa, wszystko jednak odbylo sie bez problemow. Pani Marta jest kompetentna osoba, bardzo mila, dotrzymuje danego słowa i dba o wszystkie szczegóły.

Rozwiń »

Godna zaufania, mozna polegac na jej intuicji. Jestem jej ogromnie wdzieczny za wszystko co dla mnie zrobila ❤ Jesli bedzie ku temu okazja napewno skorzystam z uslug Pani Marty ponownie. Pani Marto, serdecznie dziekuje, zycze wielu sukcesow i powodzenia.

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.