Home Biura Olsztyn Centrum Krzysztof Jarmoliński
Krzysztof Jarmoliński - Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości. Broker ds. wynajmu nieruchomości. - Freedom

Krzysztof Jarmoliński

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości. Broker ds. wynajmu nieruchomości.
O mnie Moje oferty Opinie

Krzysztof to nie tylko osoba ambitna i odważna, ale jest także doświadczonym profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości. Znając się na branży od dziesięciu lat, potrafi przewidzieć trendy i znaleźć rozwiązania dla najbardziej skomplikowanych wyzwań. Nie akceptuje ograniczeń i wierzy, że każdy cel jest osiągalny, jeśli tylko się na niego zdecyduje i podejmie odpowiednie działania.

Nie tylko jego umysł jest ambitny, ale również jego pasje. Jest zapalonym fanem piłki nożnej, który poświęca dużo czasu na oglądanie meczów, analizowanie taktyk i treningi z ulubionym zespołem – FC Barcelona. Oprócz tego, fascynuje go fotografia, która pozwala mu na chwytanie piękna świata i wyrażanie siebie poprzez obrazy.

Krzysztof łączy w sobie zdecydowanie, inteligencję, wiedzę i pasję, co sprawia, że jest nie tylko wartościowym człowiekiem, ale profesjonalistą, któremu zaufały do tej pory setki klientów.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (6) Mieszkanie na wynajem (14) Dom na sprzedaż (6) Obiekt na sprzedaż (1) Działka na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (48)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 5

Quote

Zofia Ramus,Michelin Europe Central North

Z firmą Freedom Nieruchomości z siedzibą w Olsztynie współpracujemy od 2014 roku z pełną odpowiedzialnością możemy potwierdzić jej profesjonalne podejście do klienta. Firma dostarcza nam kompleksową usługę w zakresie sprzedaży mieszkań, a dzięki wyspecjalizowanej kadrze i zaangażowaniu delgowanej dla naszej firmy pracownika Krzysztofa Jarmolińskiego, zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług.

Rozwiń »W naszej opinii agencja nieruchomości Freedom jest rzetelnym wykonawcą i partnerem w realizacji projektów.

 

Zofia Ramus

Michelin Europe Central North

Zwiń «
Quote

Gabriela Zając

Przekazuję serdeczne podziękowania za ogromną pomoc i zaangażowanie podczas procesu zakupu mieszkania. Pan Krzysztof okazał się osobą bardzo profesjonalną, a przede wszystkim ogromnie miłą w kontakcie i wzbudzającą zaufanie. Jestem zachwycona kompetencją, pracowitością, punktualnością oraz ciągłą współpracą i komunikatywnością. Zawsze z uśmiechem, sympatią z pełnym profesjonalizmem dbał o każdy szczegół.

Rozwiń »

Serdecznie polecam najlepszego agenta, z jakim miałam styczność w trakcie procesu poszukiwania własnego mieszkania.

Gabriela Zając

Zwiń «
Quote

Damian Lewandowski

Pan Krzysztof Jarmoliński z Freedom Nieruchomości świadczył dla mnie bezpośrednio, jak i dla mojego klienta usługę pośrednictwa w zakresie sprzedaży lokalu mieszkalnego, jak i pośredniczył w poszukiwaniu najemców do kilku mieszkań. Jego pracę charakteryzuje sumienność, ponadprzeciętna łatwość przepływu informacji, samodzielność, kultura, jak i wielkie zaangażowanie w zadania mu powierzone.

Rozwiń »

Wszelkie wątpliwości i przeszkody pokonywał niezwłocznie działając zgodnie ze sztuką. Mam nadzieję na dalszą owocną współpracę z biurem Freedom Nieruchomości, tym bardziej jeśli transakcje będzie prowadził Pan Krzysztof Jarmoliński.

 

Damian Lewandowski

Zwiń «
Quote

Wiesława Szepioła

Pan Krzysztof Jarmoliński pośredniczył w znalezieniu najemcy lokalu użytkowego. W ciągu 2 miesięcy umowa była sfinalizowana (podpisana). Pan Krzysztof Jarmoliński na bieżąco kontaktował się ze mną i służył pomocą. Był obecny również przy przekazaniu lokalu. Dziękuję. 

 

Wiesława Szepioła

Quote

Dorota Białowąs

Uprzejmie dziękuję za indywidualne i elastyczne podejście do klienta. Pana zaangażowanie i cierpliwość, a także profesjonalizm bardzo pozytywnie wpłynęły na załatwienie mojej sprawy. Mieszkanie zostało sprzedane w tempie expresowym, w bardzo miłej atmosferze. Bardzo serdecznie polecam usługi firmy, którą Pan reprezentuje.

 

Dorota Białowąs

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.