Home Biura Poznań Centrum Krzysztof Aftyka
Krzysztof Aftyka - Specjalista ds. Nieruchomości - Freedom

Krzysztof Aftyka

Specjalista ds. Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Licencjonowany pośrednik nieruchomości, z umiejętnością wychwytywania i podkreślania potencjału prezentowanych obiektów. Zaangażowanie w proces sprzedaży, umiejętne słuchanie i dopasowanie oferty do wymagań odbiorcy, sprawiają, że klienci chcą i potrafią mu zaufać.

Tego, że satysfakcja klienta jest najważniejsza, nauczył się wykonując przez 10 lat najbardziej wymagający zawód świata – szefa kuchni w Londynie. Trudną sztukę negocjacji doskonali na co dzień poprzez polemiki z półtoraroczną córką.

Dobrze zorganizowany i otwarty na zmiany, cechuje się również uporem, cierpliwością i wewnętrznym opanowaniem. Jednocześnie zdaje sobie sprawę z tego jak ważne w codziennym życiu jest dobre poczucie humoru.

Prywatnie miłośnik żużla, dobrego jedzenia i podróży.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (1) Dom na sprzedaż (1) Działka na sprzedaż (6) Zrealizowane transakcje (5)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 3

Quote

Lucyna Schlesinger

Biuro nieruchomości Freedom wybrałam na podstawie kilku opinii użytkowników, dlatego też z przyjemnością podzielę się również swoją oceną - może komuś pomoże ona dokonać dobrego wyboru. :) Specjaliści z Freedom zajęli się nieruchomością kompleksowo - jako klientom służyli nam cennymi radami, wsparciem i fachową wiedzą.

Rozwiń »

Dzięki zaangażowaniu ekipy, a szczególnie Pana Krzysztofa Aftyki cała transakcja przebiegła błyskawicznie i bezproblemowo - w ciągu miesiąca udało się nam zaaranżować i zrealizować sesję zdjęciową, a także zaprosić kupujących na dzień otwarty, co zaowocowało sprzedażą mieszkania w oczekiwanej cenie. :) Na każdym etapie realizacji usługi mogliśmy liczyć na profesjonalną pana pomoc pana Krzysztofa, Z całego serca polecam!

W imieniu swoim i mamy serdecznie dziękuję za współpracę i życzę kolejnych sukcesów, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym! :)
Pozdrawiam, 
Lucyna Schlesinger
 

Zwiń «
Quote

Adam Wróbel

Polecam Pana Krzysztofa. Kompleksowo zajął się przygotowaniem mieszkania do sprzedaży i nadzorował cały proces oraz papierologię z tym związaną.

Quote

Renata Mościńska-Koczorowska

Cieszę się, że mogłam powierzyć sprzedaż nieruchomości tak kompetentnej osobie jak Pan Krzysztof Aftyka z z Freedom Nieruchomości. Chcę podziękować za profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Dowodem mojego zadowolenia ze współpracy z Panem Krzysztofem Aftyką niech będzie fakt, iż poleciłam Freedom Nieruchomości kolejnej osobie.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.