Home Biura Elbląg Dominik Pawlak
Dominik Pawlak - Agent Nieruchomości - Freedom

Dominik Pawlak

Agent Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach Politologia i Bezpieczeństwo Narodowe. To osoba, która aktywnie i z dużym zaangażowaniem podejmuje się wykonywania powierzonych mu zadań.

Przejawia wysoką skuteczność i entuzjazm w realizacji swoich obowiązków zawodowych. Ambitnie i systematycznie podchodzi do swojej pracy, wykonując ją z dokładnością i konsekwencją. Potrafi zrozumieć położenie swojego klienta, a co za tym idzie – znaleźć właściwe rozwiązanie.

Prywatnie pasjonuje się sportem: głównie koszykówką i siłownią, oraz kuchniami świata i historią.

Jego mottem życiowym są słowa Gajusza Juliusza Cezara „Veni, vidi, vici”.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (9) Dom na sprzedaż (6) Zrealizowane transakcje (9)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 6

Quote

Angelika Ś.

Chciałabym serdecznie podziękować P. Dominikowi Pawlak oraz biurze nieruchomości Freedom za współpracę w sprzedaży mojej nieruchomości. Bardzo profesjonalne podejście do klienta z ogromnym zaangażowaniem i ogromną wiedzą. Począwszy od profesjonalnej sesji zdjeciowej mojego domu, umówienie spotkań potencjalnych klientów po szybką sprzedaż nieruchomości, umówienie notariusza oraz przekazanie kluczy nowym właścicielom🙂.

Rozwiń »

Jeszcze raz bardzo dziękuję za współpracę i w 100% każdemu polecam biuro nieruchomości Freedom.

Zwiń «
Quote

Barbara Rękas

Chciałam podziękować za bardzo profesjonalną i szybką sprzedaż mieszkania. Miły kontakt i dyspozycyjność Pana Dominika sprawia , że sprzedaż mieszkania to czysta formalność. Z całego serca polecam, chciałabym nadmienić o pełnej obsłudze u Notariusza wraz z bardzo miłym prawnikiem. Powodzenia w pracy i jak najwięcej sprzedaży nieruchomości.

Quote

Kamila Nowak

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Dominikiem. Współpraca przebiegała pomyślnie i sprawnie. Pan Dominik przykłada się aby wszystko było na czas oraz dopięte na ostatni guzik. Stały kontakt telefoniczny i mailowy. Pan Dominik był bardzo zaangażowany, rzetelny i dokładny. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Pana Dominika. Polecam z całego serca jeżeli ktoś szuka osoby zaangażowanej, konkretnej i profesjonalnej. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Quote

Halina Holeniewska

Polecam biuro nieruchomości Freedom a w szczególności Pana Dominika Pawlaka - Agenta Nieruchomości, który w sposób profesjonalny zajął się sprzedażą mojego domu. W trakcie naszej współpracy Pan Dominik był bardzo pomocny, służył radą i cały czas był z nami w stałym kontakcie. Dzięki jego zaangażowaniu nieruchomość moja została w krótkim czasie sprzedana. Przez cały proces sprzedaży czułam się zaopiekowana.

Rozwiń »

Pan Dominik jest profesjonalistą w swoim fachu inteligentny z super podejściem do klienta . Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Z czystym sercem polecam Pana Dominika Pawlaka. Jest On godny zaufania , profesjonalny, pomocny na każdym etapie współpracy.

Zwiń «
Quote

Katarzyna Śliwińska

Współpraca z Panem Dominikiem przebiegła bardzo dobrze, zarówno kontakt jak i pomoc były super. Kupno domu przebiegło bezproblemowo i szybko. Polecam współpracę z Panem Dominikiem.

Quote

Janusz W.

Współpraca z Panem Dominikiem z Biura Nieruchomości Freedom Oddział w Elblągu była bardzo udana. Pan Dominik jest osobą profesjonalną, zawsze chętnie służył pomocą i wykazywał duże zaangażowanie w pozyskiwaniu niezbędnych dokumentów do finalizacji umowy sprzedaży.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.