Rozpoczynamy wdrażanie systemu Asari Kameleon

maj 15, 2018 · Time 2 min. czytania

Freedom Nieruchomości bierze udział w testach Asari Kameleon i przygotowuje się do wdrożenia systemu w całej sieci. Planowana data przejścia na nowy system CRM jest wyznaczona na październik. 

Freedom Nieruchomości działa ramię w ramię marką ASARI i oprogramowaniem od 2014 roku. Lider rozwiązań informatycznych dla branży planuje uruchomić nową wersję swojego systemu CRM – Asari Kameleon. Na jakim etapie jest samo narzędzie i jego status we Freedom?

Asari Kameleon – już niedługo

System, który ma w zdecydowany sposób odmienić działania pośredników na rynku nieruchomości jest już niemal gotowy. Obecnie we współpracy z doświadczonymi praktykami i pośrednikami, realizowane są testy oraz wprowadzane są zmiany, które mają wpłynąć nie tylko na użyteczność, ale i na sam komfort korzystania z narzędzia.

Freedom Nieruchomości bierze w tych testach czynny udział, jednocześnie rozpoczynając proces wdrażania CRM–u w sieci. Do sprawdzania aktualnej wersji kolejno dołączają dyrektorowie oddziałów oraz agenci. Wszystko po to, aby z jednej strony pomóc rozwinąć produkt, a z drugiej poznać go na tyle, aby w dniu oficjalnej premiery móc korzystać ze wszystkich jego możliwości.

Co ma zmienić Kameleon?

Już teraz system od Asari to kompletny system CRM. Zmiana jaka wynika z nowego systemu to przede wszystkim zupełnie nowy moduł raportowania, pracy z klientem a przede wszystkim możliwość dostosowywania aplikacji do własnych potrzeb. Nowa wersja ma jeszcze bardziej usprawnić we Freedom.

Przede wszystkim stawiamy na moduł raportowania oraz wyznaczania celów, ich monitoring i wsparcie sprzedaży. Bardzo ważne jest też dla nas pełne zautomatyzowanie pracy z ofertą i klientem, aż do samej finalizacji. Już teraz czynimy te kroki, używając oprogramowania od Salesmanago. Trzecim punktem jest usprawnienie komunikacji wewnętrznej – mówi Łukasz Kruszewski.

Może to też Ci się spodoba

Czy mieszkaniowy wynajem instytucjonalny (PRS) rozwinie się w Polsce? Co dalej z cenami. Przegląd prasy 21.11.2022

Dlaczego PRS się nie rozwija w Polsce? Jakich kosztów nie można już odliczać przy zakupie mieszkania pod wynajem? Gdzie najchętniej będą kupowane nieruchomości i kiedy mniejsze miejscowości wrócą do łask? Rynek PRS zbyt rozchwiany dla funduszy, deweloperów i banków, Rzeczpospolita, 17.11.2022 Popyt detaliczny jest w zapaści, rynek najmu jest silny. Wydawałoby się, że to idealne […]

Jak nie stracić na MDM?

Nikomu chyba nie trzeba udowadniać, że wsparcie finansowe ze strony państwa w ogromnym stopniu przybliża do marzeń o zakupie własnego mieszkania. Idea samego programu niewątpliwe jest bardzo słuszna. Mieliśmy jednak ostatnio do czynienia z ogromem przypadków, w których na MDM wiele stracono. Dla kogo oczekiwany gwóźdź programu zamienił się w gwóźdź do trumny? Jak nie […]

Operat szacunkowy – co to jest?

Często słyszę to pytanie od klientów: “Ale, Pani Małgorzato, co to ten operat szacunkowy?”. Na tyle często, że postanowiłam napisać o tym kilka słów. Co to jest operat szacunkowy  Operat szacunkowy to dokument, który powstaje w wyniku wyceny nieruchomości. Jest autorską opinią, która może stanowić dokument urzędowy. Musi być sporządzony w formie pisemnej, zgodnie ze stanem […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.