Home Biura Tarnów Witold Bochenek
Witold Bochenek - Dyrektor Oddziału - Freedom

Witold Bochenek

Dyrektor Oddziału
O mnie Moje oferty Opinie

Menadżer oddziału, doświadczony broker nieruchomości budujący swoją markę – #pomocnyagent w oparciu o nawiązywanie pozytywnych relacji z licznymi klientami. Klienci cenią go za duże zaangażowanie, pasję i kompleksową pomoc w sprzedaży nieruchomości. Dzięki wypracowanym metodom i pracą na wyłączność cieszy się dużą skutecznością, co potwierdzają liczne rekomendacje.

W branży nieruchomości aktywnie działa od blisko 9 lat. Obecnie dzieli się swoim doświadczeniem budując własny zespół agentów. Jest przedsiębiorcą biorącym udział w lokalnych inicjatywach biznesowych: Tarnowska Loża Biznesu, BNI, TEDx Tarnów. Z zawodu muzyk, prywatnie kochający mąż i ojciec. Amator wielu dyscyplin sportowych: tenisa ziemnego, jazdy na nartach, biegania czy sportów siłowych. Chętnie nawiązuje nowe znajomości z ludźmi, którzy stawiają na rozwój i edukację oraz codzienną pracę prowadzącą ich do upragnionego celu. W duchu tętnią w nim słowa André Malraux – „Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki”.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (9) Mieszkanie na wynajem (2) Dom na sprzedaż (17) Działka na sprzedaż (10) Lokal na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (11)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 54

Quote

Danuta Bomba

We wcześniejszym okresie korzystałam z usług innego pośrednika, ale po spotkaniu z Panem Witoldem Bochenkiem zrozumiałam, że to osoba rzeczowa i patrząca realnie na rzeczywistość. Sprzedaż mojej nieruchomości nie należała do najłatwiejszych, a i klient był bardzo wymagający. Jednak nie przestraszyło to mojego agenta, który prowadził sprzedaż według dobrze znanych sobie reguł co zakończyło się sukcesem.

Rozwiń »

W odróżnieniu od wielu w tej branży mówi często niezbyt wygodne rzeczy, ale zawsze spełnia wszystko do czego się zobowiązuje. Jeśli ktoś z Państwa szuka fachowca od sprzedaży nieruchomości to gorąco polecam współpracę z Panem Witoldem.

Danuta Bomba

 

Zwiń «
Quote

Józef Plesiński

W 2014 roku korzystałem z usług biura pośrednictwa reprezentowanego przez Pana Witolda Bochenka.

Pośrednik wykazał się dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem i empatią w zakresie mojej osobistej sytuacji.

Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi wykonywane przez Pana Witolda Bochenka.

Z poważaniem,

Józef Plesiński

 

Quote

Marta i Genowefa Janusz

Zastanawiasz się czy warto podjąć współpracę z Freedom Nieruchomości? Miałyśmy wybór pomiędzy dwoma biurami i była między nimi przepaść. Rozmowa z Panem Witoldem przed podjęciem współpracy była rzeczowa, sympatyczna i przy dobrej kawie. Same miałyśmy wątpliwości czy to co mówi rzeczywiście tak różowo wygląda ale nie musiałyśmy długo czekać. Mieszkanie zostało świetnie zaprezentowane i po nieco ponad trzech tygodniach spotkaliśmy się u notariusza.

Rozwiń »

Możemy powiedzieć tylko tyle: Jeśli szukasz agenta, który sprzeda Twoją nieruchomość w krótkim czasie i za dobrą cenę to nie zastanawiaj się dłużej nad wyborem. Witold Bochenek i Freedom Nieruchomości w Tarnowie to pełna profeska ;-)

Gorąco polecamy i kibicujemy!

Marta i Genowefa Janusz

 

 

 

Zwiń «
Quote

Roman Kwiek

Dziękujemy za pomoc przy sprzedaży mieszkania w Tarnowie. W związku z umową pośrednictwa sprzedaży nieruchomości, Pan Witold Bochenek zajmował się sprzedażą nieruchomości klientom. Pan Witold okazał się być osobą kompetentną, rzetelną i sumienną, a przede wszystkim bardzo sympatyczną. Dziękujemy.

Pozdrawiam serdecznie
Roman Kwiek
 

Quote

Monika Mazur

Jestem absolutnie zachwycona stosunkiem firmy freedom nieruchomości Tarnów do klienta. Uważam, że reprezentują Państwo podejście zupełnie unikatowe na rynku tarnowskim i to unikatowe w szeroko rozumianej obsłudze klienta - nie tylko w obszarze nieruchomości. Na pierwszy rzut oka widać, że ma się do czynienia z pasjonatami w swoim fachu, którzy poza profesjonalnym zaangażowaniem potrafią budować przyjacielskie i otwarte relacje z ludźmi.

Rozwiń »

Na ten profesjonalizm składa się nie tylko rzeczowa znajomość tematu, ale i wsparcie, na które można liczyć na każdym etapie sprzedaży mieszkania, jak również, co niespotykane, po sfinalizowaniu transakcji. Świetna komunikacja i przepływ informacji. Doskonała organizacja. A to wszystko, jak odnosiłam wrażenie, ze szczerej chęci pomocy osobom takim, jak ja, które nie znają się na sprzedaży mieszkań, ale chciałyby szybko je sprzedać. I faktycznie cały proces przebiegł zaskakująco szybko i niezwykle bezboleśnie dzięki stale dostępnej pomocnej dłoni pana Witolda. Dziekuję uprzejmie panu i pana ekipie: pełnej wyobraźni homestagerce oraz niemniej kreatywnemu fotografowi, którzy potrafili stworzyć małe fotograficzne dzieła sztuki podczas sesji mieszkania! Pozdrawiam serdecznie i jestem zupełnie spokojna o Wasze dalsze losy na rynku nieruchomości. Tak trzymać i powodzenia!

Monika Mazur

 

Zwiń «
Quote

Marek Pulnik

Rzetelny i skuteczny pośrednik. Korzystałem z usług Pana Witolda przy sprzedaży mieszkania i nie mam żadnych zastrzeżeń - transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo. Tak jak przewidywał na pierwszym spotkaniu w terminie ok. 3 miesięcy sfinalizował wszystkie formalności sprzedaży. Kultura obsługi klienta na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecam jako pośrednika.

Marek Pulnik

 

Quote

Edward Florek

Pan Witold Bochenek zatrudniony do pomocy w sprzedaży mieszkania sumiennie wykonał powierzone mu zadanie. Dał się poznać jako bardzo dobry organizator pracy własnej. Cechujące go zaangażowanie i odpowiedzialność były gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki dużej samodzielności i umiejętności sprawnego działania bardzo szybko sprzedał powierzone w jego ręce mieszkanie.

Z wyrazami wdzięczności

Edward Florek

Quote

Angelika Stolarska

Jeśli chodzi o wszelkie transakcje związane z nieruchomościami, zdecydowanie polecam FREEDOM. Ze swoim innowacyjnym podejściem, błyskotliwymi pomysłami i skutecznością, nie mogą się równać obecnie z nikim na rynku - a poznaliśmy przedstawicieli przynajmniej kilku tarnowskich biur nieruchomości. Dość nagle i szybko zdecydowaliśmy się z mężem na sprzedaż mieszkania w starej płycie i na jednym z tzw. tarnowskich blokowisk.

Rozwiń »

Pan Witold Bochenek, który otrzymał to wcale niełatwe zadanie, mimo iż na początku nieco przeraził nas swoją wizją sprzedaży mieszkania - system home stagingu oraz spotkania z potencjalnymi nabywcami w formie dni otwartych - skutecznie i bardzo szybko sprzedał nasze mieszkanie - była to kwestia ok. miesiąca od momentu wystawienia oferty na stronie internetowej biura. Współpraca z Nim wymagała od nas nieco wysiłku w przygotowanie mieszkania do profesjonalnej sesji zdjęciowej i wspomnianych dni otwartych, tym bardziej, że cały czas w nim mieszkaliśmy, niemniej ta forma sprzedaży wbrew naszym obawom okazała się dla nas wygodniejsza niż standardowe odbieranie telefonów i umawianie się z potencjalnym Klientem w dogodnym dla Niego terminie. Również zaproponowana przez p. Witolda kwestia kontaktu z potencjalnym nabywcą bez naszego udziału, okazała się strzałem w dziesiątkę - był On wstanie prowadzić negocjacje bez naszego udziału, bez emocji przez nas prezentowanych w stosunku do mieszkania, w którym spędziliśmy kilka lat wspólnego życia - prezentował całkowicie obiektywnie podejście do sprawy i ewentualnych zastrzeżeń czy obiekcji klientów. W trakcie naszej współpracy Pan Witek był z nami w stałym kontakcie, informując nas o aktualnej sytuacji dotyczącej sprzedaży mieszkania, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i aktywnie angażował się w swoją pracę dbając o bezpieczeństwo naszych interesów. Z pełną odpowiedzialnością polecam Go każdego, komu zależy na profesjonalnej obsłudze i najwyższych standardach.

Angelika Stolarska

 

 

Zwiń «
Quote

Joanna Teresa Zając

Korzystałam jakiś czas temu z pomocy, porad i ogromnego zaangażowania Biura Nieruchomości Freedom w Tarnowie. Miało to miejsce podczas sprzedaży mojego mieszkania. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Pan Witold Bochenek, który jest szefem powyższego biura bez wątpienia starał sie bardzo, działał na moją rzecz konkretnie i skutecznie.

Rozwiń »

Oczywiście chcę dodać że sprawa nie była tak prosta, gdyż moje mieszkanie wymagało remontu oraz mieściło sie na jedenastej kondygnacji (X piętrze). Z doświadczenia mogę powiedzieć, że takie mieszkania nie cieszą się zbytnim popytem na rynku nieruchomości, choć mają wiele innych walorów. Dlatego chce wszystkich zachęcić. W sprawach sprzedaży - kupna nieruchomości śmiało mogę polecić to biuro. Dla mnie jest na pierwszym miejscu w zakresie sposobów i kompetencji handlu nieruchomościami na tarnowskim rynku.

Joanna Teresa Zając

 

Zwiń «
Quote

Joanna i Robert Bartosik

Firmę Freedom i Witka Bochenka polecił mi mój brat, który w przeszłości korzystał z jego usług, a o efektach jego pracy wypowiadał się w samych superlatywach. Nasza sytuacja była o tyle skomplikowana, że mieszkamy od wielu lat po za granicami kraju i ciężko nam było zarówno wycenić wartość domu, jak i odnaleźć się w gąszczu procedur i urzędów.

Rozwiń »

Sprzedaż nieruchomości, to pozornie prosta sprawa, tak nam się tylko wydawało! Ilość pracy jaka została włożona przez Witka jest nieoceniona! Począwszy od przygotowania domu na sprzedaż, odpowiedniego zareklamowania nieruchomości, uruchomieniu szeregu ogłoszeń po prowadzenie prezentacji zainteresowanym kupnem osób. Ta ostatnia czynność okazała się bardz pracochłonna jednak dniem, w którym najbardziej docenilismy zaangażowanie Witka i wyjście po za obowiązki był dzień finalizacji sprzedaży. Ze względu na obowiązki służbowe moglismy przylecieć do Polski tylko na jeden dzień. Bylismy szczerze przerażeni czy uda się wszystko załatwić. Witek zaplanował nam dzień, tak żeby wszystko udało się załatwić. Umówił nas z notariuszem i kupcami, pomógł w urzędach i… wisienka na torcie znalazł odpowiedni bank i konto z którego moglismy dokonać transferu środków za granicę, po bardzo atrakcyjnej prowizji. Za niesamowitą życzliwość, optymizm, wychodzenie po za schemat obowiązków wynikających z umowy bardzo Ci Witku Dziękujemy!!! Nie wyobrażamy sobie teraz jak w ogóle dalibyśmy rade bez Ciebie, to wszystko ogarnąć! Jestem też wdzięczna mojemu bratu, iż uświadomił mi, że sprzedaż domu, to nie zakupy w supermarkecie i warto zatrudnić fachowca! 

 

Joanna i Robert Bartosik

Zwiń «
Quote

Alicja Habel

Pan Witold Bochenek reprezentujący biuro Freedom Nieruchomości w Tarnowie podjął się sprzedaży Naszego mieszkania. Przygotował mieszkanie do sprzedaży profesjonalnie wraz z prezentacją i opisem przedstawiającym jego zalety. Jest to osoba pełna energii, pasji, godna zaufania, a w swoją pracę bardzo się angażuje.

Rozwiń »

Witold Bochenek w sposób kompleksowy przygotował mieszkanie do sprzedaży, począwszy od sesji zdjęciowej mieszkania oraz działania marketingowe docierając tym sposobem do kupujących. Następnie przygotował niezbędną dokumentację ze Spółdzielni Mieszkaniowej, dostawcy prądu i gazu, aż do spisania aktu notarialnego. Dlatego tylko Freedom... Rekomenduje i polecam.

 

Alicja Habel

Zwiń «
Quote

Mariusz Wytrwał

Pełny profesjonalizm Pan W Bochenek to człowiek o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu w wykonywany zawód.

Mariusz Wytrwał

Quote

Maria Kopla

Znamy P. Witolda Bochenka parę lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Miły, bardzo kompetentny, służy zawsze dobrą radą. Nasza współpraca przebiega zawsze beż żadnych komplikacji. Pan Witold wykonuje swoją pracę profesjonalnie, jest osobą inteligentną i godną zaufania. Zawsze miły w dobrym humorze, umie doradzić też w rożnych sytuacjach.

Rozwiń »

Jako stali klienci polecamy usługi Pana Witolda i sami będziemy z nich korzystać w przyszłości, a pisząc tą opinię właśnie realizujemy kolejną transakcję z Panem Witoldem.

Maria Kopla

Zwiń «
Quote

Katarzyna Słowik

Po długich poszukiwaniach własnego miejsca na ziemi trafiliśmy na to jedyne. "Produkt" dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań, bez powodzenia byłaby jednak ta akcja bez fachowej, kompleksowej pomocy ze strony Pana Witolda Bochenka / Biuro Nieruchomości Freedom Tarnów. Była to skomplikowana transakcja wiązana, połączenie sprzedaży własnego mieszkania z kupnem nowego domu.

Rozwiń »

Przygotowanie obydwu nieruchomości, wszelkie formalności w urzędach, zgranie w terminach (co nie było łatwe!), co za tym idzie oszczędność i efektywne wykorzystanie czasu to wszystko efekt profesjonalizmu i jakości pracy Pana Witolda. Nie pozostaje nic innego, jak tylko szczerze polecać współpracę z Panem Witoldem i Biurem Nieruchomości Freedom Tarnów ;)

Katarzyna Słowik

Zwiń «
Quote

Aneta Bernat Bąk

Pewnego dnia postanowiłam sprzedać mieszkanie w Tarnowie i trafiłam na biuro nieruchomości "Freedom" a konkretnie na pana Witolda Bochenka. Sprzedaż mieszkania odbyła się na bardzo wysokim poziomie. Pan Witold Bochenek jest osobą profesjonalną i kompetentną , która z zaangażowaniem i pasją wykonuje swoją pracę. W panu Witoldzie oprócz profesjonalnego pośrednika nieruchomości przede wszystkim widać człowieka gotowego pomóc drugiemu.

Rozwiń »

Serdecznie dziękuję i polecam biuro nieruchomości "Freedom" w Tarnowie. Zdecydowanie wyróżnia się na rynku pośrednictwa handlu nieruchomościami.

Aneta Bernat Bąk

Zwiń «
Quote

Grzegorz Maj

Współpraca z Panem Witoldem Bochenkiem była czystą przyjemnością. Zakup mieszkania został zrealizowany profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem i wsparciem Pana Witolda. Wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad skorzystaniem z usług biura nieruchomości Freedom serdecznie polecam wybór biura Freedom jako rzetelnego partnera przy sprzedaży/ zakupie nieruchomości.

Grzegorz Maj

Quote

Aleksandra Makowska

Fachowe podejście do klienta, ogromna wiedza Pana Witolda. Polecamy to biuro nieruchomości. Najlepsze w Tarnowie.

Aleksandra Makowska

Quote

Waldemar Morawski

Freedom to jedno z najlepszych biur nieruchomości w Tarnowie. Pan Witold to wspaniały człowiek, profesjonalista zawsze uśmiechnięty, uprzejmy, potrafi załatwić nawet skomplikowane sprawy związane ze sprzedażą i kupnem nowego mieszkania. Jego pracownicy to młodzi wykształceni ludzie tacy jak pan Radosław Mazurkiewicz; kobiety-dziewczyny pani Asia, Agnieszka potrafią wspaniale zaaranżować sprzedaż mieszkania jak również pomogą zaaklimatyzować się w nowym.

Rozwiń »

Wszyscy ONI SĄ WSPANIALI! !! Ja sprzedając swoje mieszkanie czułam się z NIMI jak z rodziną. Wspierali mnie w ciężkich chwilach ,cieszyli się ze mną kiedy udało się pokonać wszystkie trudności i kupić nowe mieszkanie. DZIĘKUJE !!! Polecam biuro Freedom nieruchomości wszystkim którzy chcą sprzedać swoje dotychczasowe mieszkanie i kupić nowe.

Waldemar Morawski 

Zwiń «
Quote

Agata Wielgus-Siedlik

Chciałam serdecznie podziękować Panu Witoldowi Bochenkowi za pomoc w sprzedaży mojego mieszkania. Od samego początku naszej współpracy do końca, czyli sfinalizowania sprzedaży bardzo profesjonalnie nad wszystkim czuwał. Pomógł mi na wszystkich etapach sprzedaży i zadbał o najmniejsze szczegóły transakcji. Szczerze polecam Pana Witolda Bochenka wszystkim planującym sprzedać, bądź też kupić nieruchomość.

Agata Wielgus-Siedlik

Quote

Marcin Gruchała

Podejście Pana Witolda bardzo profesjonalne. Sprawnie i bezproblemowo zostaliśmy posiadaczami mieszkania.

Marcin Gruchała

Quote

Stanisław Sztorc

Kiedy stanąłem przed koniecznością sprzedaży nieruchomości ,chciałem szybko przygotować odpowiednie dokumenty, przeprowadzić transakcję uzyskując satysfakcjonującą mnie cenę .Wydawało mi się że wiem jak zrobić to samemu i nie pomyliłem się , tylko tak mi się wydawało -:) .
Przekonałem się o tym kiedy z braku czasu i przypływu zdrowego rozsądku skorzystałem kolejny raz z usług Biura Nieruchomości Freedom.

Rozwiń »

Podpisując umowę pośrednictwa oddałem klucze i następny raz widzieliśmy się już u Pani notariusz. Właśnie wtedy dostrzegłem dbałość o szczegóły , mnogość drobnych "papierków" o konieczności których nie miałem pojęcia. I poczucie bezpieczeństwa zarówno mojego jak i osoby nabywającej lokal. To była naprawdę dobra decyzja .Witku , dziękuje Ci serdecznie i obiecuję , że to nie ostatni raz .

Stanisław Sztorc

Zwiń «
Quote

Jerzy Łoziński

Za pośrednictwem Biura Nieruchomości Freedom Tarnów sprzedałem właśnie mieszkanie i chciałbym polecić wszystkim korzystanie z usług tego Biura. Wszelkie formalności związane ze sprzedażą załatwiane były przez Pana Witolda Bochenka. Nieruchomość sprzedana szybko i korzystnie.

Rozwiń »

Szczególne podziękowania dla Pana Witolda, który zadbał o dopełnienie wszystkich formalności aż do spisania aktu notarialnego włącznie, zawsze był dyspozycyjny i z zaangażowaniem zajmował się moją transakcją . Profesjonalny i otwarty na potrzeby klienta. Przez cały czas służył pomocą i wsparciem. Byłem szczegółowo informowany o każdym etapie sprzedaży.  Podsumowując : Firma godna zaufania i szczerze polecam Biuro Nieruchomości Freedom Tarnów. Dziękuję i pozdrawiam Pana Witolda.

Jerzy Łoziński

Zwiń «
Quote

Elizabeth Leonhardt

Z Panem Witoldem  z Biura Nieruchomości Freedom łączy mnie wieloletnia współpraca przy sprzedażach  oraz zakupach nieruchomości. Każda transakcja była owocna i więcej niż. zadowalająca. Pan Witold jest nie tylko profesjonalista w swoim zawodzie ale również człowiekiem  godnym zaufania. Zakres usług jakie oferuje i wykonuje dla swoich  Klientów wykracza poza ramy dobrego pośrednika.

Rozwiń »


Dla mnie osobiście po tylu latach nie jest to  współpraca na bazie Klient - Usługodawca, ale na bazie przyjacielskiej .Reasumując -   każdemu noszącemu się z zamiarem sprzedaży lub kupna nieruchomości , szczerze polecam Biuro Nieruchomości Freedom Tarnów,  gdyż nie spotkałam jeszcze  tak dobrego Biura Pośrednictwa i tak wspaniałego człowieka jak Pan Witold.
Bardzo dziękuje.

Elizabeth Leonhardt

Zwiń «
Quote

Włodzimierz Martyna

Chciałbym podziękować panu Witoldowi Bochenkowi za profesjonalne pokierowanie zakupem domu. Sprawa była od początku prowadzona była w sposób pewny i jasny. Pan Witold był zawsze chętny do udzielania wszelkich informacji w sprawie i do końca zadbał by wszystko załatwić do końca . Mogę szczerze polecić Jego oraz biuro Freedom wszystkim przyszłym klientom , jeśli tylko chcą gładko kupić lub sprzedać dom.

Włodzimierz Martyna

Quote

Grzegorz Niedziela

Witam polecam wszystkim Biuro Nieruchomości Freedom szukałem domu i znalazłem bardzo miła obsługa wszystko zgodnie z opisem pomoc w każdej informacji jeszcze raz dziękuję. Polecam Pana Witolda Bochenka.

Grzegorz Niedziela

Quote

Patrycja Rowińska

Mieliśmy okazję współpracować z Firma Freedom , a zwłaszcza z Panem Witoldem Bochenkiem. Pokierował nas we wszystkim odnośnie kupna mieszkania . Dla Niego nie było rzeczy niemożliwych ! Dzięki Niemu wszystko przebiegło sprawnie i teraz cieszymy sie naszym mieszkaniem. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Patrycja Rowińska

Quote

Mariusz Krawczyk

Bardzo rzetelne podejście do klienta, Pan Witold Bochenek znalazł dla naszej rodziny nieruchomość która w 100% spełniała nasze kryteria co do zakupu domu w okolicach Tarnowa, mało tego to w bardzo atrakcyjnej dla nas cenie. Poprowadził nas jak za rękę przez cały proces zakupu aż do przekazania kluczy. w związku z tym gorąco polecam firmę "Freedom" a w szczególności doradztwo Pana Witolda Bochenka. Jeszcze raz serdecznie Panu dziękujemy 

Quote

Daniel Skorupa

Zdecydowanie polecam współpracę z panem Witoldem Bochenkiem. bardzo uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Przy okazji miły i stały bezproblemowy kontakt...Pełen profesjonalizm. Wszystko na czas na korzyść klienta. Z czystym sercem i polecam z naszej strony wymagało jedynie złożenia podpisu.

Daniel Skorupa

Quote

Anita Srebro

Serdecznie polecam tą ekipę do współpracy. Jeśli komuś zależy na szybkiej sprzedaży w profesjonalnym stylu, w którym firma pracuje dla Was i dla Waszej korzyści, to są właśnie Ci ludzie. Profesjonalny homestaging i sesja zdjęciowa, świetnie napisana oferta na portalu z nieruchomościami oraz prezentacja mieszkania dopracowana w każdym szczególe pozwoliła sprzedać mieszkanie w kilka dni po umieszczeniu oferty w Internecie.

Rozwiń »

Kompleksowa obsługa transakcji, świetny kontakt i owocna współpraca. Polecam z czystym sumieniem!

Anita Srebro 

Zwiń «
Quote

Bogumiła Fula

 Jeżeli chcesz szybko sprzedać mieszkanie skorzystaj z biura nieruchomości Freedom ,ja skorzystałam z ich usługi i jestem bardzo zadowolona, obsługa , rzetelna , fachowa i bardzo miła. Mieszkanie zostało szybko sprzedane i polecam każemu.

Bogumiła Fula

Quote

Adam Kikta

Sprzedaż nieruchomości odbyła się w bardzo profesjonalny sposób. Mój poświęcony czas i zaangażowanie zostało ograniczone do minimum. Tak naprawdę do trzech spotkań po 30 min i dwóch telefonów.

Rozwiń »

Czyli przekazanie kluczy do mieszkania celem przeprowadzenia odświeżenia i przygotowania pod sprzedaż, telefonu uzgadniającego cenę sprzedaży formę i warunki oferty, drugiego telefonu uzgadniającego sprzedaż, spotkanie dotyczące podpisaniu umowy przedwstępnej, podpisanie aktu notarialnego i przekazanie nieruchomości. Dzięki drobnej inwestycji poświęconej na odświeżenie nieruchomości cena, za którą chciałem sprzedać nieruchomość była możliwa do uzyskania, a obsługa z tym związania po stronie Freedeom Nieruchomości w Tarnowie, a tak naprawdę osoby Witolda Bochenka była bardzo rzetelna i profesjonalna. Nie jest to może najtańsza forma pośrednictwa sprzedaży, ale na pewno stoi na najwyższym poziomie i pozwala uzyskać wysoką cenę sprzedaży. Wysoki koszt pośrednictwa wynika też z kosztów, które pośrednik musi ponieść przygotować nieruchomość do sprzedaży, meble, aranżacja, fotograf etc. Szczerze polecam, jestem bardzo zadowolony!!!

Adam Kikta

Zwiń «
Quote

Maria Strączek

 Firma Freedom prowadziła sprzedaż mojego mieszkania w uczciwy sposób. Pomimo trudności kupującego z uzyskaniem kredytu, agent dbał o to bym o wszystkim była na bieżąco informowana. Dzięki dużemu zaangażowaniu w swoją pracę i wiedzy pracownika firmy, szczęśliwie udało się sprzedać mieszkanie w cenie, którą początkowo chciałam uzyskać. Polecam każdemu kto szuka zaufanych ludzi do sprzedaży nieruchomości!

Maria Strączek

Quote

Aleksandra Krzemińska

Przez wiele lat sprzedając swoje nieruchomości, współpracowałam z jednym biurem w Tarnowie.
Podczas ostatniej sprzedaży spotkałam Pana Radosława Mazurkiewicza, agenta biura Freedom. Po rozmowie z nim uświadomiłam sobie, że moje mieszkanie może nie zostać sprzedane w zadowalającej mnie cenie. Biuro Freedom dołożyło wszelkich starań, aby sprzedać moje mieszkanie w dobrej cenie i kupić nowe. Poszło im to bardzo sprawnie, a ja jestem niezwykle zadowolona z obsługi.

Rozwiń »

Zmiana biura na Freedom okazała się najlepszą decyzją!
Polecam to biuro wszystkim, którzy muszą zmienić swoją obecną nieruchomość, na coś innego.

Aleksandra Krzemińska

Zwiń «
Quote

Marta Barnaś

 Z czystym sumieniem polecam Biuro Nieruchomości Freedom. Pracownicy bardzo kontaktowi, pomocni i merytorycznie bez zarzutu. Profesjonalnie zajęli się mieszkaniem trudnym do sprzedaży, zajęło im to kilka dni. Prowizja od sprzedaży nie najniższa, ale widać w działaniu pełen profesjonalizm i zaangażowanie całego zespołu, co sprawia, że są to dobrze wydane pieniądze. Biuro zdecydowanie godne polecenia!

Marta Barnaś

Quote

Krystyna Błach

Zanim spotkałam się z agentka z firmy Freedom, sprzedawałam swój dom przez dwa lata. Zaufałam jej i pół roku później dom został sprzedany w cenie wyższej niż oczekiwałam. Byłam zaskoczona działaniem firmy Freedom, nie spotkałam się wcześniej z takim podejściem. Sposób przygotowania oferty, dbałość o każdy szczegół oraz szczera rozmowa. Czułam, ze agentka naprawdę jest zainteresowana moja sytuacja i moimi oczekiwaniami.

Rozwiń »


Wszystkie kwestie formalne mnie nie interesowały, spotkałam się z kupującymi na akcie notarialnym, Freedom przygotował za mnie wszystkie niezbędne dokumenty. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dziękuje i polecam serdecznie.

Krystyna Błach

Zwiń «
Quote

Dawid Myśliwiec

Duża wiedza i zaangażowanie, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Współpraca i obsługa na najwyższym poziomie. Polecam.

Dawid Myśliwiec

Quote

Helena Czapla

Dziękuje za współpracę z biurem Freedom. Poszukując mieszkania widziałam się z dwoma agentami i oglądałam różne nieruchomości ale współpraca z tym biurem była czysta przyjemnością. Agent był bardzo miły, odpowiedział na wszystkie pytania i zaopiekował się formalnościami. Nie chciałam współpracy z pośrednikiem żeby nikt mnie nie oszukał ale zmieniłam zdanie o pośrednikach dzięki firmie Freedom.

Rozwiń »

Od pierwszego spotkania, aż do przekazania kluczy czułam ze ktoś czuwa nad moim bezpieczeństwem. Polecam każdemu kto ma obawy czy warto zaufać agencji.

Helena Czapla

Zwiń «
Quote

Radosław Bieda

Rewelacyjna obsługa.

Radosław Bieda

Quote

Joanna Graca

Biuro zapewnia bardzo profesjonalną obsługę klienta. W moim przypadku - czekałam na pieniądze z innej transakcji - wynegocjowany został dość długi termin rezerwacji nieruchomości, co umożliwiło mi finalnie jej kupno.

Rozwiń »

Biuro troszczy się o przygotowanie transakcji, utrzymuje stały kontakt ze stronami kontraktu, odpowiada cierpliwie na milion pytań klienta, ustala termin u notariusza, a także informuje odpowiednio wcześnie, jakie dokumenty wymagane są przy podpisaniu kontraktu, żeby uniknąć przykrych niespodzianek. A wszystko sprawnie, miło i -tak jak wspomniałam-bardzo profesjonalnie. Jeżeli miałabym jeszcze raz kupować lub sprzedawać nieruchomość, zdecydowanie wróciłabym do tego biura.

Joanna Graca

Zwiń «
Quote

Bartłomiej Wójcik

Bardzo dobry pośrednik powiem więcej najlepszy w Tarnowie, doradzi podpowie i każdy problem pomoże rozwiązać polecam z całego serca.

Bartłomiej Wójcik

Quote

Jerzy Buras

Bardzo polecam Biuro Nieruchomości Freedom . Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie . Mieszkanie sprzedane bardzo szybko . Dziękuje całemu zespołowi Freedom. Pozdrawiam.

Jerzy Buras

Quote

Jurek Marcin Kosoń

Polecam biuro nieruchomości Freedom. Sprzedaż mieszkania przebiegła sprawnie i bezproblemowo ale przede wszystkim w ekspresowym tempie. Gorąco polecam każdemu kto planuje sprzedać lub kupić nieruchomość nie martwiąc się o zbędne formalności!!

Jurek Marcin Kosoń

Quote

Marcin Wójcik

Polecam współpracę z Witoldem Bochenkiem .Transakcja sprzedaży mieszkania przebiegła szybko i profesjonalnie.

Marcin Wójcik

Quote

Magdalena i Robert Chrzanowscy

Współpraca z biurem FREEDOM NIERUCHOMOŚCI w Tarnowie układała się bardzo dobrze. Pan Witold Bochenek wykazał się pełnym profesjonalizmem i towarzyszył nam od samego początku, czyli od przygotowania mieszkania na sprzedaż po przekazanie kluczy do mieszkania nowym właścicielom. Jest to osoba pełna pasji, godna zaufania, która swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem.

Rozwiń »

Pan Witold przeprowadził transakcję sprzedaży mieszkania szybko i sprawnie oszczędzając nam czasu, energii i stresu.

Magdalena i Robert Chrzanowscy

Zwiń «
Quote

Natalia Gocał

To była moja pierwsza styczność z agencją nieruchomości Freedom od razu strzał w 10! Nie spodziewałem się tak błyskawicznych efektów pracy. To wszystko zasługa Pana Witolda. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pośrednictwa i doradztwa. Mogliśmy liczyć na pomoc ze strony biura. Z nałożonych zadań wywiązywano się sprawnie i terminowo. Pracownicy biura są bardzo zaangażowani w swoją pracę i uprzejmi. Możemy zarekomendować biuro jako bardzo dobre i polecić go przyszłym klientom.

Rozwiń »

Od tej pory polecam korzystanie z usług specjalistów.

Natalia Gocał

Zwiń «
Quote

Katarzyna Tryba

Razem z mężem chcielibyśmy gorąco polecić usługi biura Freedom Nieruchomości. Jest to bardzo fachowa i kompetentna obsługa. Współpraca z Panem Witoldem Bochenkiem przebiegała sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie . Służył poradą i pomocą w każdej chwili. Pan Witold dołożył wielu starań w uzyskaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji w negocjacjach z notariuszem.

Rozwiń »

Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy, znajomości tematu, dbałości o każdy szczegół i rozeznania rynku przez pana Witolda. Na wszelkie nasze pytania udzielał nam wyczerpujących odpowiedzi i bardzo dbał o to, by wszystko zostało zapisane w umowie.  Jeżeli kiedykolwiek będziemy musieli skorzystać z usług biura nieruchomości to na pewno zadzwonię do Pana Witolda. Szczerze polecamy !!!

Katarzyna Tryba

Zwiń «
Quote

Piotr Wierzchowiec

Serdecznie dziękuję za kompetentną i profesjonalną współpracę przy sprzedaży mieszkania. Przedstawiciel Firmy Pan Witold, wykazał się wyjątkowym taktem i elastycznością w prowadzeniu negocjacji. Do tego należy dodać bardzo profesjonalnie przeprowadzoną sesję fotograficzną, która jak sądzę w znaczącym stopniu przyczyniła się do szybkiej sprzedaży, z satysfakcjonującym skutkiem dla każdej strony. Polecam – Firma godna zaufania!

Piotr Wierzchowiec

Quote

Mirosław Wolak

Gorąco polecam Biuro Nieruchomości Freedom w Tarnowie. Pan Witold Bochenek zapewnił nam fachową i miłą obsługę przy sprzedaży mieszkania. Bardzo dobry kontakt, dyspozycyjność, życzliwość. Na wszelkie nasze pytania udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Był pomocny zarówno w sprawach urzędowych i prawnych, jak i praktycznych związanych ze sprzedażą.

Mirosław Wolak

Quote

Jan Błahut

Jestem bardzo zadowolony z Państwa pośrednictwa i doradztwa. Zawsze mogłem liczyć na pomoc ze strony pracowników biura Freedom. Bardzo profesjonalna obsługa, zarówno w trakcie jak i po zakończeniu transakcji nie zostawiają klienta samego, doprowadzają wszystko do samego końca. Pracownicy biura są bardzo zaangażowani w swoją pracę co przekłada się na wysokie wyniki.

Rozwiń »


Z czystym sumieniem mogę zarekomendować Freedom jako profesjonalne i polecić go przyszłym Państwa klientom.

Jan Błahut 

Zwiń «
Quote

Witold Smagacz

Dziękuje za dobrą współpracę i w terminie załatwienie sprzedaży mieszkania i kupna domu. Pozdrawiam.

Witold Smagacz

Quote

Anna i Piotr Dzięglowie

Jeśli sprzedaż nieruchomości to tylko Pan Witold Bochenek - Freedom Nieruchomości Tarnów. Po pierwszej szczerej i rzeczowej rozmowie ustaliliśmy strategię sprzedaży. Kompleksowe i profesjonalne podejście do tematu nie spotykane na rynku tarnowskim. Widać, że nieruchomości to nie tylko praca dla Pana Witolda, ale przede wszystkim pasja. Efektem jest 110% zaangażowania oraz szybka, skuteczna sprzedaż po której zadowoleni byli sprzedający oraz kupujący.

Rozwiń »Anna i Piotr Dzięglowie

Zwiń «
Quote

Monika Kozłowska

Mieszkanie zostało sprzedane rzeczywiście bardzo szybko. Pośrednik profesjonalnie przygotowuje lokal do sprzedaży, opis, zdjęcia wraz z wizualizacją, jak można sobie mieszkanie urządzić. Współpraca od początku do finiszu układała się bardzo dobrze. Polecam!

Monika Kozłowska

Quote

Jan Krawczyk

Bardzo dobra współpraca. Na tle innych pośredników widać dużo większe zaangażowanie w prowadzenie sprzedaży. Świetnie zaplanowana prezentacja mieszkania włącznie z oryginalnym opisem przedstawiającym w atrakcyjny sposób wszystkie jego zalety. Czytelnie przedstawione statystyki oraz regularny kontakt z informacja jak przebiegają prezentacje i sugerowane akcje w razie zainteresowania mniejszego niż oczekiwane.

Rozwiń »

Sławomir Chłopecki Biuro rzetelne, z profesjonalnym podejściem do klienta. W około 3 miesiące udało mi się sprzedać nieruchomość, po nieudanym rocznych, samodzielnych zmaganiach. Od momentu zawarcia współpracy, biuro informowało mnie na bieżąco o postępach w sprzedaży mieszkania, a rzetelne kierowanie sprawami urzędowymi oszczędziło mi czasu na dojazdy. Moja obecność była tylko konieczna przy podpisywaniu umów sprzedaży. Zdecydowanie polecam i na pewno w razie potrzeby skorzystam w przyszłości.

Jan Krawczyk

Zwiń «
Quote

Jacek Winiarski

Bardzo dziękujemy za pomoc w zakupie nieruchomości i załatwienie wszelkich formalności. Pan Witold od momentu przedstawienia nieruchomości do jej wydania wykazał się wysokim profesjonalizmem i wyjątkową kulturą osobistą. Prezentacja nieruchomości, zapoznanie nas z pełną dokumentacją, pomoc przy obsłudze kredytowej, podpisanie umowy wstępnej z dopilnowaniem najdrobniejszych szczegółów i w końcu finał w kancelarii Notarialnej pozostawiły w nas wyłącznie miłe odczucia.

Rozwiń »

Szukaliśmy nieruchomości od dwóch lat i mieliśmy styczność z różnymi agentami, ale od Pana Witka mogą się uczyć zawodu. Polecamy - 10/10!!!

Jacek Winiarski 

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.