Home Biura Poznań Centrum Sylwia Żynda
Sylwia Żynda - Dyrektor Oddziału - Freedom

Sylwia Żynda

Dyrektor Oddziału
O mnie Moje oferty Opinie

Kobieta ambitna i niezależna, wrażliwa na drugiego człowieka, kierująca się ideą „Ludzie zapomną o tym, co powiedziałeś, ludzie zapomną o tym, czego dokonałeś, ale ludzie nigdy nie zapomną tego, jak dzięki tobie się czuli”

Absolwentka Politechniki Poznańskiej, kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Wiele lat związana z koncernem, gdzie realizowała projekty strategiczne z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

W branży nieruchomości z zamiłowania od 12 lat, od 2018 roku z sukcesem prowadzi oddział Freedom Nieruchomości w Poznaniu, budując zespół ekspertów i wspierając swoich klientów w realizacji ich marzeń.

Przez wiele lat zdobywania doświadczeń, nauczyła się odpowiedzialności, a jej pasją stali się ludzie. Pozytywne nastawienie, gotowość do wysiłku oraz nieustająca ekscytacja nowymi wyzwaniami przekładają się na jej zaangażowanie do wykonywania swojej pracy w jak najlepszy sposób.

Cechuje ją optymizm i dynamika w działaniu, nie boi się podejmować nowych wyzwań, działa z pasją i entuzjazmem, kocha życie.

Codzienne radości i magiczne chwile dostarcza jej trójka niesamowitych dzieci.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (4) Dom na sprzedaż (5) Działka na sprzedaż (6) Działka na wynajem (2) Obiekt na sprzedaż (2) Lokal na sprzedaż (1) Lokal na wynajem (1) Obiekt na wynajem (1) Zrealizowane transakcje (34)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 14

Quote

Stanisława Lotka

Serdecznie polecam współpracę z Panią Sylwią Żynda z Freedom Nieruchomości. Podczas współpracy Pani Sylwia wykazała się wyjątkowym profesjonalizmem i sprawnością działania. Pani Sylwia pomogła mi w zorganizowaniu dokumentów potrzebnych do sprzedaży, których nie posiadałam. Pani Sylwia doprowadziła do sprzedaży mojej nieruchomości w ciągu 3 tygodni od zawarcia umowy za kwotę przewyższającą moje oczekiwania.

Rozwiń »

Wszystkim przyszłym klientom polecam współpracę z Panią Sylwią jako gwarancję sukcesu.

 

Stanisława Lotka

 

Zwiń «
Quote

Halina Jagiełło

Bardzo dziękuję za pomoc w sprzedaży mojej działki. Pomoc pani Sylwii w sprzedaży była nieoceniona. Wszystkim serdecznie polecam współpracę z firma Freedom Nieruchomości i panią Sylwią.

 

Halina Jagiełło

Quote

Katarzyna Nogaj

Polecam biuro nieruchomości Freedom. Rekomenduję panią Sylwię jako godnego zaufania partnera. Pani Sylwia dołożyła wszelkich starań aby nasza współpraca była przyjemna i zakończyła się sukcesem. Wykazała się wyjątkowym profesjonalizmem i sprawnością działania. Wszystkim przyszłym klientom polecam współpracę z Freedom Nieruchomości!!! 

 

Katarzyna Nogaj

Quote

Adrian Konarski

Profesjonalna firma 5 GWIAZDKOWA! Dokonaliśmy zakupu działki przez biuro Free Dom. Pani Sylwia pomogła we wszystkich problemach które pojawiły się w procesie zakupu. Przy pierwszym spotkaniu i oględzinach działki wszystko zostało wyjaśnione bez ukrywania jakichkolwiek informacji. Wynegocjowana cena ze sprzedającymi była dla nas satysfakcjonująca.
Mogę w 100% polecić tą firmę. 

 

Adrian Konarski

Quote

Ewa Walkowiak

Polecam biuro Freedom. Współpraca z Panią Sylwią była profesjonalna, dołożyła wszelakich starań by pomóc załatwić wszystkie formalności, które pozwoliły sprzedać działkę, Nam samym zajęło by to bardzo dużo czasu. Patrząc na ilość pism stracilibyśmy wiele nerwów, czego Pani Sylwia nam oszczędziła, pomagając Nam w tym. Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z Freedom Nieruchomości.

 

Ewa Walkowiak

Quote

Pracownicy biura otoczyli mnie opieką na każdym etapie sprzedaży – Grażyna Morawska

Bardzo dziękuję Pani Sylwii Żyndzie i całemu zespołowi poznańskiego biura Freedom za wsparcie przy sprzedaży odziedziczonej kawalerki. Pracownicy biura otoczyli mnie opieką na każdym etapie sprzedaży. Dzięki ich działaniom mieszkanie zbyłam w ciągu jednego dnia za cenę przewyższającą moje pierwotne oczekiwania. Jako osoba w podeszłym wieku byłam trochę przytłoczona myślą o samodzielnej sprzedaży mieszkania i tłumie pośredników uderzających do drzwi.

Rozwiń »

Spokój, rzetelność i profesjonalizm agentów biura Freedom przekonały mnie, że wybierając właściwych ludzi, można sprawnie i bezpiecznie sprzedać mieszkanie.

 

 

Grażyna Morawska 

Zwiń «
Quote

CORFUS Sp z oo

Firma CORFUS Sp. z o.o z rekomenduje Freedom Nieruchomości jako profesjonalnego i skutecznego pośrednika w obrocie nieruchomościami.  Szczególne podziękowania dla Pani Sylwii Żyndy za wysoką kulturę, profesjonalizm i oddanie klientowi na każdym etapie współpracy.  Pani Sylwia stanowi swoją postawą zawodową doskonałą wizytówkę swojej firmy.

Rozwiń »

Świetna znajomości przepisów i rynku nieruchomości, przy tym rzeczowo, konkretnie i zawsze z uśmiechem – wszystko to zdecydowało o pomyślnym sfinalizowaniu transakcji. Zdecydowanie polecamy współpracę z Freedom Nieruchomości, zwłaszcza tym jeszcze niezdecydowanym!

Zwiń «
Quote

Wojciech Olejniczak

W pełni profesjonalna obsługa . Bardzo dobry kontakt z Panią Sylwią oraz rzetelna i fachowa wiedza pozwoliła na dokończenie transakcji

Quote

Karolina Wójcik

Bardzo dziękuję i gorąco polecam współpracę z Freedom Nieruchomości a w szczególności z panią Sylwia Żynda. Wcześniej miałam do czynienia z innymi biurami ale tylko Pani Sylwia zajęła się profesjonalnie sprzedażą mojego mieszkania podczas gdy ja pojawiłam się tylko na akcie notarialnym☺️ Cały proces sprzedaży był przeprowadzony perfekcyjnie, na każdym etapie byłam informowana co się dzieje, wszelkie formalności były załatwione za mnie.

Rozwiń »

Na pewno będę polecać biuro Freedom, jako biuro ludzi, którzy wiedzą co robią i są gotowi pomoc i wyjaśnić każdą sytuację.

Zwiń «
Quote

Krzysztof Muzalewski

Razem z rodzina wykonaliśmy już dwie transakcje z biurem Freedom, jedna w Poznaniu i jedna w Toruniu. W obu przypadkach uzyskaliśmy bardzo profesjonalna i skrupulatna pomoc która prowadziła do szybkiego zamknięcia transakcji przy maksymalizacji ceny sprzedaży. Nawet nie będąc dobrze zapoznanym z procesem sprzedaży i ustawami do spraw nieruchomości, wszystko było tłumaczone wielokrotnie i w bardzo przystępny sposób.

Rozwiń »

Do tego Pani Sylwia zawsze reagowała na moje telefony, e-maile i smsy prawie natychmiastowo, co w trakcie sprzedaży było bardzo pomocne. Bez wątpliwości z biura Freedom będę dalej korzystać i polecać je innym.

Zwiń «
Quote

Viktoriia Shulha

Jestem mega zadowolona z współpracy z agencją Freedom. Pani Sylwia Żynda pomagała mi na każdym etapie zakupu mieszkania, odpowiadała na mnóstwo moich pytań. Miałam z Panią kontakt w ciągu całego dnia, bardzo przyjemna i specjalistyczna obsługa. Polecam!!!

Quote

Szymon Melcer

Szczerze polecam biuro, szczególnie współpracę z Panią Hanią i Panią Sylwią! Pełen profesjonalizm, opieka i dbanie o interes klienta na każdym etapie całego procesu zakupu mieszkania (od prezentacji i oceny ofert, aż po finalizację zakupu i przekazanie mieszkania).

Quote

Magdalena Jacewicz

Najlepsze biuro nieruchomości z jakim miałam okazję współpracować. Pani Sylwia ma ogromne doświadczenie na rynku, co owocuje udanymi transakcjami. Polecam z czystym sercem.

Quote

Jarosław Olszewski

Mieszkanie sprzedane w ciągu miesiąca od podpisania umowy w Q4 2022. Kto żył w tym czasie wie jak trudny jest rynek wtórny nieruchomości. Pani Sylwia od początku wykraczała daleko poza obszar wymagany od dobrego agenta. Większość spraw załatwialiśmy zdalnie, pojawiłem się jedynie raz w Poznaniu by podpisać akt notarialny sprzedaży. Reprezentując moje interesy nie zapomniała też o tym co ważne dla kupujących. Pełen profesjonalizm.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.