Home Biura Poznań Centrum Leokadia Czerniecka-Tarzyńska
Leokadia Czerniecka-Tarzyńska - Specjalista ds. Nieruchomości - Freedom

Leokadia Czerniecka-Tarzyńska

Specjalista ds. Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Psychologia w Biznesie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy na stanowisku menedżera sprzedaży doskonale rozumie indywidualne potrzeby klientów. Chętnie nawiązuje nowe znajomości oraz utrzymuje długotrwałe relacje, zarówno na poziomie biznesowym, jak i prywatnym.

Jakość prowadzonych działań to jej największy priorytet. Bardzo dobra organizatorka oraz negocjatorka. Pełna pasji, lubi nowe wyzwania i w pełni angażuje się w to, co robi.

Jej motto brzmi: Szczerość i tolerancja kluczem do sukcesu! Zainteresowanie designem, aranżacją wnętrz i architekturą sprawiło, że swoją karierę zawodową realizuje w sieci Freedom Nieruchomości.

Prywatnie zapalona podróżniczka, propagatorka zdrowego odżywiania oraz aktywnego stylu życia.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (3) Dom na sprzedaż (2) Działka na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (10)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 13

Quote

Anna Nowak

Zdecydowanie polecam panią Leokadię Czerniecką-Tarzyńską. Pani Leokadia szybko i bezproblemowo przeprowadziła sprzedaż naszego mieszkania, zdobywając wszystkie niezbędne dokumenty i zaświadczenia, nawet gdy przekraczało to zakres objęty umową. Dzięki jej profesjonalizmowi i zaangażowaniu trudny proces sprzedaży mieszkania przebiegł całkowicie bezstresowo.

Quote

Paweł Szczepaniak

Chciałbym bardzo podziękować a zarazem zarekomendować kontakt i współpracę z Panią Leokadią Czerniecką-Tarzyńską we wszelakich negocjacjach oraz sprawach wymagających osiągnięcia porozumienia przez strony. Pod koniec ubiegłego roku nabyłem działkę w Poznaniu na Osiedlu Warszawskim. Współpraca z Panią Leokadią Czerniecką-Tarzyńską układała się bardzo dobrze, w czasie przygotowań do przeprowadzania transakcji sprzedaży czuwała, aby wszystko przebiegało spokojnie.

Rozwiń »

Stara się pogodzić wzajemne dążenia i cele, znaleźć korzystny dla stron kompromis, który umożliwia osiągnięcie wzajemnego porozumienia. Ponadto wykazuje wysoki poziom empatii, co pozwala jej zrozumieć emocje swoich Klientów oraz wzbudzić w nich poczucie zaufania i kontroli nad sytuacją. Każde spotkanie było ustalane tak, aby można było się dostosować. Czuwała nad gromadzeniem niezbędnych dokumentów, zawsze służy dobrą radą. We współpracy jest osobą słowną, profesjonalną i sumienną. Bez wątpienia jej styl działania pozwala na osiągnięcie trudnych ale satysfakcjonujących strony kompromisów. Polecam wszystkim zainteresowanym kupnem działki współpracę z Panią Leokadią Czerniecką-Tarzyńską bowiem przez wszystkie zawiłości urzędnicze można przejść bez stresu i być spokojnym o swoje interesy. Jestem przekonany, że przed Panią Leokadią Czerniecką-Tarzyńską jeszcze wiele trudnych wyzwań zawodowych, ale dzięki swojej postawie i umiejętnościom osiągnie niejeden sukces i satysfakcje swoich klientów. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Zwiń «
Quote

Weronika Bartkowiak

Jestem bardzo zadowolona z usług Freedom. Pani Leokadia Czerniecka- Tarzyńska jest bardzo profesjonalna i nie ma dla niej rzeczy nie do załatwienia. Działa szybko i skutecznie. Polecam!"

Quote

Dorota i Krzysztof

Pani Leokadia to prawdziwa profesjonalistka! Rzeczowo odpowiada na wszelkie pytania związane z zakupem nieruchomości, rozwiewa wątpliwości, gromadzi niezbędne dokumenty, wyjaśnia przebieg skomplikowanych czasem procedur i zawsze dopasowuje się do potrzeb klienta. A do tego żadne urzędnicze labirynty nie mają przed Nią tajemnic. Dzięki takiemu - budzącemu zaufanie - stylowi pracy pani Leokadii szybko podjęliśmy decyzję o zakupie mieszkania w stylowej kamienicy.

Rozwiń »

Jesteśmy bardzo zadowoleni!!! Polecamy panią Leokadię i biuro Freedom. Dziękujemy!

Zwiń «
Quote

Agnieszka i Michał Gajewscy

Sprzedaż mieszkania z pomocą Pani Leokadii Czarnieckiej-Tarzyńskiej okazała się być łatwa, szybka i bezstresowa. Pomimo pandemii i bardzo dużej konkurencji na rynku Pani Leokadia bardzo skutecznie znalazła kupca, w krótkim czasie. Zadbała o każdy szczegół prezentacji mieszkania i o wyróżnienie oferty na rynku nieruchomości. Wzięła na siebie wszelkie formalności i zdobyła wszystkie wymagane dokumenty jakie mogła zdobyć.

Rozwiń »

Pani Leokadia na każdym etapie służyła radą i pomocą w załatwieniu wszelkich formalności w banku, w urzędach oraz w administracji osiedla. Gorąco polecam biuro Freedom i Panią Leokadię Czarniecką-Tarzyńską każdemu komu zależy na profesjonalnej usłudze, oszczędności czasu i bezstresowej transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości.

Zwiń «
Quote

Milena Kasperska

Jestem bardzo zadowolona z usługi biura nieruchomości Freedom a w szczególności z pomocy Pani Leokadii Czernieckiej-Tarzyńskiej. Pomoże załatwić wszystkie niezbędne dokumenty. Jest bardzo miłą pomocną i życzliwą osobą. Bardzo polecam Panią Leokadię.

Quote

Marek Hołubowicz

Pragnę bardzo serdecznie podziękować za tak duże zaangażowanie i ogromną pomoc jakie Pani włożyła przy sprzedaży mojego mieszkania. Szybkość Pani działań jak i pełen profesjonalizm jest godny podziwu w zasadzie o nic nie musiałem się martwić. Jedynie w Urzędzie Skarbowym - jedna moja wizyta i dwie wizyty u notariusza to wszystko co musiałem załatwić osobiście o cała reszta spraw nie ja lecz to dzięki Pani zostały szybko i pozytywnie załatwione.

Rozwiń »

Dziękuję Pani z całego serca. Obecnie mało tak wspaniałych ludzi można spotkać.

Zwiń «
Quote

Michał Gajewski

Jestem już po dwóch transakcjach z biurem Freedom. W obu przypadkach uzyskałem bardzo profesjonalną i rzetelną pomoc od Pani Leokadii Czarnieckiej-Tarzyńskiej. Obie transakcje dzięki pomocy p. Leokadii przebiegły bez żadnych problemów. Przy sprzedaży, profesjonalna sesja zdjęciowa i świetna prezentacja mieszkania zaowocowały szybką finalizacją transakcji i uzyskaniem satysfakcjonującej ceny.

Rozwiń »

Przy kupnie, świetny wybór, selekcja i obsługa ofert nieruchomości zaoszczędziły mnóstwo czas. Miałem poczucie, że zobaczyliśmy wszystko co mogło nas zainteresować i mogliśmy dokonać najlepszego wyboru. W trakcie zawierania umowy kupna domu do załatwienia było bardzo dużo spraw, dokumentów, mediacji z drugą stroną umowy. Pani Leokadia przeprowadziła nas bezpiecznie przez cały proces. Bardzo dziękujemy za życzliwość i profesjonalizm.

Zwiń «
Quote

Patrycja Kaczmarek

Dziękuję bardzo Pani Leokadii, dzięki zaangażowaniu i pełnemu profesjonalizmowi wszystko przebiegło w expresowym tempie i bez żadnych problemów.

Quote

Basia i Marek

Dziękuję Pani Leokadii za profesjonalne i skuteczne działanie. Pani Leokadia jest wyjątkowa, ciepła i podejmująca oczekiwania klienta. Rozmiar czynności jakie trzeba podjąć przy sprzedaży mieszkania Pani Leokadia bierze na siebie. Nie musieliśmy się o nic martwić od początku do końca. Niepokój i obawę związaną ze sprzedażą każdorazowo Pani Leokadia tłumiła dodawaniem otuchy i optymizmu, że w końcu sprzedamy to mieszkanie i tak się stało.

Rozwiń »

Naprawdę czapki z głów przed tak wspaniałą osobą. Wszystkiego najlepszego i powodzenia dla Pani.

Zwiń «
Quote

Rafał Kilanowski

Serdecznie polecamy agencje Freedom, w szczególności Panią Leokadię Czerniecką-Tarzyńską. Korzystaliśmy dwukrotnie z usług Pani Leokadii, dwukrotnie byliśmy miłe zaskoczeni starannością i szybkością przeprowadzanych transakcji.

Quote

Jakub Koza

Współpraca z Panią Leokadią była czystą przyjemnością. Polecam skontaktować się każdemu, kto decyduje się na zakup nieruchomości.

Quote

Ryszard Kilanowski

Dziękujemy za profesjonalne podejście do naszego zlecenia sprzedaży domu. Dziękujemy Pani Leokadii Czernieckiej-Tarzynskiej za cierpliwość i wyczerpujące informacje przekazane potencjalnym klientom. Nasze zlecenie zakończyło się sukcesem. Możemy z pełnym przekonaniem polecić biuro Freedom Nieruchomości i Panią Leokadię Czerniecką-Tarzynską osobom poszukującym wiarygodnego i profesjonalnego biura.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.