Joanna Puchalska - Broker Nieruchomości - Freedom

Joanna Puchalska

Broker Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Z firmą Freedom Nieruchomości związana od 2020 roku. Zajmuje się sprzedażą nieruchomości na rynku warszawskim. Sprawnie przeprowadza klientów przez cały proces sprzedaży oraz zakupu nieruchomości. Zawsze przygotowana, konkretna i zaangażowana, w pełni poświęca się powierzonym zadaniom. Potrafi słuchać i zjednać sobie sympatię klientów, a ich zadowolenie daje jej największą satysfakcję.

Dodatkowo, jako Broker nieruchomości, rekrutuje oraz wdraża do pracy nowe osoby, budując swój zespół sprzedażowy.

Prywatnie pasjonatka podróży i długich, górskich wędrówek. Miłośniczka psów i kultury włoskiej. Szczęśliwa mama dwójki dzieci.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (5) Dom na sprzedaż (3) Lokal na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (64)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 62

Quote

Natalia Ostas

Serdecznie polecam współpracę z Panią Asią Puchalską. Pełen profesjonalizm, dobrze przygotowana oferta i jeszcze lepszy efekt sprzedaży!

Quote

Joanna Schwacher

Właśnie kupiłam mieszkanie za pośrednictwem Freedom Nieruchomości i jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Pełen profesjonalizm i kompleksowa pomoc w przygotowaniu dokumentów. Serdecznie polecam współpracę z Panią Joanną Puchalską - świetny kontakt już od pierwszego spotkania, była w pełni zaangażowana w sprawę, mogłam liczyć na wsparcie w każdym etapie zakupu, nawet w najbardziej prozaicznych kwestiach. Dziękuję i gorąco polecam!

Quote

Agata Pucer

Bardzo polecam współpracę z panią Joanną Puchalską. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, od początku czułam się zaopiekowana, ogromna pomoc na każdym etapie transakcji. Serdecznie dziękuję!

Quote

Kuba Bąk

Ocenę współpracy z panią Joanną Puchalską mogę zamknąć w 5 gwiazdach bo tylko tyle mogę wystawić. Zatem po kolei... * Proaktywność * Komunikatywność * Dostępność * Elastyczność * Profesjonalizm Polecam :)

Quote

Agata K.

Zdecydowanie polecam współpracę z panią Joanną Puchalską z uwagi na jej profesjonalizm i przemiły kontakt z klientem. Transakcja przebiegła bezproblemowo, w miłej atmosferze.

Quote

Zbigniew Cichecki

Polecam Państwu Firmę "Freedom Nieruchomości" w szczególności Panią Joannę Puchalską, osobę kompetentną o dużej wiedzy merytorycznej a przy tym zawsze uśmiechniętą i pomocną.

Quote

Karol Z.

Jestem po spotkaniu z Panią Joanną Puchalską. Uważam, że rozmowa i spotkanie z Panią Joanną było bardzo konkretne. Ww. osobą jest pełniącą swoje obowiązki nadzwyczaj sumienną i rzetelną. Znajomość rynku, na którym pracuje Pani Joanna to top of the top. Uśmiech Pani Joanny od samego początku zaraża chęcią podjęcia rozmów. Jest osobą bardzo rzeczową, skrupulatną, przedstawiającą ofertę na najwyższym poziomie. Wiele dobrego przed Nią :-)

Quote

Małgorzata Źródło

Serdecznie dziękujemy biurowi Freedom a przede wszystkim Pani Joannie Puchalskiej za pomoc . Dzięki jej zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi, w krótkim czasie udało nam się sprzedać mieszkanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzenia procesu sprzedaży od początku do samego końca, oraz dopilnowania przez Panią Joannę całej strony formalnej. Przez cały czas była bardzo pomocna i zawsze dyspozycyjna.

Rozwiń »

Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z Panią Joanną i jeśli będziemy mieli okazję to ponownie skorzystamy z jej usług.

Zwiń «
Quote

Aneta Trela

Profesjonalne podejście już od pierwszego spotkania, nasz agent Pani Joanna Puchalska przeprowadziła sprzedaż naszego mieszkania sprawnie, rzetelnie i oczywiście profesjonalnie. Już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że jak będę współpracować z jakąkolwiek agencją, to będzie to tylko Pani Joanna z Freedom. Przeczucie mnie nie zawiodło.

Quote

Russ Motor

Bardzo dobra obsługa, profesjonalne podejście i dbałość o klienta. Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Specjalne podziękowania dla pani Joanny Puchalskiej. Dziękuję bardzo za dobrą pracę. Polecam

Quote

Irina Dovgan

Chcieliśmy z mężem sprzedać nasze mieszkanie w Warszawie i przypadkiem spotkaliśmy Joannę, agentkę firmy Freedom. Po pierwszym spotkaniu okazało się, że jest bardzo kompetentna i profesjonalna w swojej dziedzinie. Zdecydowaliśmy, że zdecydowanie chcemy, aby ten konkretny agent sprzedawał nasze mieszkanie. I nie zawiedliśmy się. Poszukiwania naszego idealnego nabywcy trwały zaledwie 2 miesiące, a w końcu sprzedaliśmy mieszkanie dokładnie za taką cenę, jaką chcieliśmy.

Rozwiń »

Joanna towarzyszyła we wszystkich procesach od momentu okazania mieszkania do przekazania kluczy nowym właścicielom. Polecam. Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która pomoże Ci BEZPIECZNIE kupić lub sprzedać nieruchomość – Agencja Nieruchomości "Freedom" to właściwy wybór.

Zwiń «
Quote

Robert Sokołowski

Pani Joanna Puchalska była profesjonalna od samego początku do samego końca. Doskonale przygotowana, pomocna w każdym momencie procesu sprzedaży. Miło, szybko, profesjonalnie i co najważniejsze z sukcesem - każdemu polecam.

Quote

Karolina R.

Bardzo polecam agencje, szczególnie Panią Joannę Puchalską. Profesjonalnie zajęli się sprzedażą nieruchomości. Pan Tomasz, prawnik dopilnował wszystkich dokumentów. Dzięki nim uniknęłam stresów i zaoszczędziłam bardzo dużo czasu, gdybym ponownie miała się zdecydować na sprzedaż mieszkania to tylko z Freedom nieruchomości.

Quote

Sylwia Przekora

W ostatnim czasie mieliśmy okazję współpracować z Panią Joanną Puchalską, którą serdecznie polecam, ponieważ jest osobą bardzo pomocną, konkretną i słowną.

Quote

Bartłomiej Sz.

Polecam usługi biura Freedom profesjonalna i konkretna współpraca polecam każdemu. Dziękuję Pani Joannie Puchalskiej za prowadzenie sprzedaży mojej nieruchomości od początku aż do finalizacji transakcji.

Quote

Janusz Gocławski

Pani Joanna Puchalska, pracownik Freedom, profesjonalizm i opieka nad klientem na bardzo wysokim poziomie z dużą dozą empatii. Transakcja przeprowadzona na 5. Będę polecał znajomym.

Quote

Renee D.

Polecam współpracę z firmą Freedom Nieruchomości, zwłaszcza z p. Joanną Puchalską. Profesjonalna obsługa w miłej atmosferze, duże zaangażowanie i bezproblemowy kontakt.

Quote

Maciej Lach

Pracownik to wizytówka firmy, więc kierując się tą zasadą należy dobrze ocenić Biuro Nieruchomości Freedom, miałem szczęście współpracować z Panią Joanną Puchalską: osobą serdeczną, pomocną i zaangażowaną w swoja pracę od początku do końca, z kolei ze strony prawnej gorące podziękowania należą się Panu Tomaszowi Woźniakowi, dziękuję za współpracę i polecam innym!

Quote

Marcel M.

Pełen profesjonalizm oraz rzetelne podejście do klienta. Miałem okazję współpracować z Panią Joanną Puchalską. Mogę śmiało polecić każdemu kto planuje zakupić nieruchomość. Profesjonalna obsługa oraz bezproblemowy kontakt.

Quote

Martyna Nowak

Bardzo serdecznie polecam współpracę z Panią Joanną Puchalską oraz biurem nieruchomości Freedom. Sprzedaż mieszkania przez Panią Joannę była przyjemnością. Zawsze punktualna, słowna, sumienna, odpowiadała na każde pytanie czy wątpliwości ,a przy tym zawsze była bardzo uprzejma i uśmiechnięta. Pani Joanna sprzedała nasze mieszkanie pierwszemu klientowi, który oglądał nieruchomość co dodatkowo świadczy o jej skuteczności! pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy!

Quote

Aneta Różyło

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i skutecznie. Widać, że pani Joanna Puchalska ma wiedzę i orientację w rynku, bo potrafiła podzielić się cennymi radami i wskazówkami. Freedom oferuje pełen zakres usług - od agenta, nadzorującego całą transakcję, po fotografa i osobę doposażającą mieszkanie do zdjęć, po prawników. Wszystko bardzo profesjonalnie.

Quote

Aneta Puchała

Współpraca z agencją Freedom nie była zaplanowana. Można powiedzieć " Tak wyszło". Już od pierwszej rozmowy telefonicznej wiedziałam, że mam do czynienia z rzetelnym podejściem do klienta. Pani Joanna Puchalska, osoba z którą dane mi było współpracować, przeprowadziła mnie przez proces zakupu w pełni profesjonalnie i bezstresowo. Całkowicie zaangażowana, kompetentna, dostosowana do oczekiwań i możliwości klienta.

Rozwiń »

Czułam się bezpiecznie, wiedząc, że w każdej kwestii mogę liczyć na jej pomoc. Dzięki Pani Joannie Puchalskiej sprawa zakupu załatwiona w ekspresowym tempie i bezproblemowo. Współpracę z agencją Freedom oceniam bardzo wysoko. Szczerze polecam.

Zwiń «
Quote

Yana Cherniak

Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Terminowość i wsparcie podczas całego procesu zakupu mieszkania. Mieliśmy okazje współpracować z Panią Joanna Puchalska, która przeprowadziła cały proces sprzedaży w bardzo miły, pomocny i szybki sposób.

Quote

Agata Fahrenholz

Bardzo profesjonalne, ale jednocześnie bardzo ludzkie podejście do klienta. Szybkie działanie ze strony agencji, bardzo dobra komunikacja na linii agent-klient. Zdecydowanie usługa warta swojej ceny. Polecam.

Quote

Dariusz Korn

Firma bardzo profesjonalna, bardzo szybko zostały załatwione wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania. Pani Joanna Puchalska, z którą miałem przyjemność współpracować jest bardzo konkretna, pomocna i przy okazji bardzo miła i sympatyczna. Polecam w 100%.

Quote

Dorcia Lepesia

Jest mi niezmiernie miło podzielić się informacją dotyczącą współpracy z Panią Joanną Puchalską - Brokerką Freedom Nieruchomości. Współpraca z Panią Joanną Puchalską przebiegała na najwyższym poziomie. Jej profesjonalizm, całkowite oddanie projektowi sprzedaży, nadzór nad tematem, jak i bieżący kontakt ze mną w każdym ważnym aspekcie dotyczącym projektu dało mi poczucie zaopiekowania i komfortu współpracy.

Rozwiń »

Chcę bardzo podziękować za wspólny czas i życzyć dalszych sukcesów zawodowych.

Zwiń «
Quote

Rafał Ząbek

Bardzo dobra współpraca. Kupując mieszkanie miałem bardzo mało na głowie dzięki współpracy z Freedom :)

Quote

Wojciech K.

Chciałem bardzo podziękować za współpracę Pani Joannie. Sprzedaliśmy mieszkanie szybko, a co najważniejsze to bardzo profesjonalne podejście do obsługi. Mieliśmy oferty z kilku biur ale przeważnie były one chaotyczne. U Pani Joanny zaskoczyła mnie konkretna i rzetelna informacja, znajomość rynku oraz konkretna wycena.

Rozwiń »

Przeprowadzili profesjonalną sesję zdjęciową mieszkania :) Freedom sprawdził wszystkie dokumenty i okazało się że jednego brakuje - udało się sprawę szybko załatwić. Bardzo polecam.

Zwiń «
Quote

Agnieszka Brodowicz

Miałam okazję współpracować z Panią Joanną Puchalską jako kupujący z dość sceptycznym początkowo nastawieniem. Jednak muszę przyznać, że tak profesjonalnego podejścia zarówno do procesu prezentacji jak i sprzedaży dawno nie doświadczyłam. Miałam poczucie, że trafiłam w dobre ręce. Terminy, dokumenty - wszystko na czas i nie musiałam się o nic martwić. Miałam poczucie bezpieczeństwa i poczucie, że agencja Freedom dba o wszystkie strony transakcji.

Rozwiń »

Dziękuję i polecam tę współpracę.

Zwiń «
Quote

Kasia Czyżewska

Polecam współpracę z nieruchomościami Freedom, bardzo fachowe podejście do klienta i co najważniejsze sprzedający nie musi o niczym pamiętać, bo agencja robi to za niego. Mieliśmy okazję współpracować z p.Joanną Puchalską od początku do końca opiekowała się nami. Bardzo sumienna i odpowiedzialna osoba, a w dodatku elastyczna w godzinach swojej pracy. Zaangażowana w swoją pracę i zawsze chętna do pomocy. Choć współpraca z p.

Rozwiń »

Joasią nie trwała zbyt długo to ma się wrażenie jakby się z nią znało od zawsze. Od pierwszego spotkania wzbudza zaufanie do siebie i zawsze jest uśmiechnięta. Dodatkowo nie jest osobą nachalną i próbującą sprzedać coś na siłę. Co jest wada większości agentów,których miałam okazję poznać przy okazji poszukiwań nowego M. Bardzo mi się podobało również,że zdjęcia które zostały zrobione do ogłoszenia nie były przerysowane i przedstawiały stan faktyczny jaki ma dane mieszkanie. Jeśli ktoś poszukuje swojego M i trafi na Freedom może być pewny,że to co jest na zdjęciach jest również w rzeczywistości. Polecam zakup jak i sprzedaż z Freedom.

Zwiń «
Quote

Eliza Kaźmieruk

Serdecznie dziękuję i z czystym sumieniem mogę polecić p. Joasię Puchalską. Jest osobą bardzo życzliwą, pomocną, sumienną i odpowiedzialną a przy tym zaangażowaną w swoją pracę oraz bardzo dyspozycyjną. Nie znając odpowiedzi na różne pytania odnośnie do nieruchomości, p. Asia zdobywała je sama. Systematycznie raportowała sytuację, dzięki temu mieliśmy pewność jak wygląda sytuacja na rynku. Polecam.

Quote

Marzena W.

Pani Joanna Puchalska jest godną polecenia agentką nieruchomości. Profesjonalne podejście do klienta i jego problemów. Bardzo dobra komunikacja i owocna współpraca. W 100% polecam tym, co chcą łatwo przejść przez kupno, ale pewnie i sprzedaż nieruchomości. Pięknie Pani dziękuję za wszystko!

Quote

Filip Badziak

Świetna obsługa transakcyjna (po stronie sprzedającego) i szybkie znalezienie kupującego, polecam. Joanna Puchalska świetnie prowadziła temat sprzedaży.

Quote

Kasia M.

Profesjonalna obsługa. Od prezentacji mieszkania do przekazania kluczy na każdym etapie towarzyszyła nam Pani Asia Puchalska, również u notariusza. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ po raz pierwszy kupowałam mieszkanie i bez pomocy byłoby mi trudniej przejść przez wszystkie kroki i formalności a cały proces trwałby na pewno dłużej. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Quote

Karol Gnat

Wielkie zaskoczenie i zadowolenie ze współpracy z tym biurem nieruchomości. Pani Joanna Puchalska jest rewelacyjna. Skuteczna, sprawna, komunikatywna i profesjonalna. Mieszkanie udało nam się sprzedać w ciągu kilku dni. Mimo, że wcześnie sami próbowaliśmy zrobić to na własną rękę. Od początku do końca sprzedaży byliśmy w stałym kontakcie. Procedury jasne i klarowne. Bardzo dobra współpraca Pani Joanna z Panią Ewą skutkowały szybki procedowaniem od strony formalnej.

Rozwiń »

Pani Ewa doskonale jest zorientowana w procedurach. Kontakt na wysokim poziomie. Dostępność bez zarzutów. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Zwiń «
Quote

Sylwia Paź

Miałam przyjemność współpracować z Panią Joanną, która jest osobą niezwykle rzetelną, sympatyczną i pomocną. Na każdym etapie naszej współpracy czułam się zaopiekowana. Współpraca przebiegła bezproblemowo. Z czystym sumieniem polecam biuro nieruchomości Freedom.

Quote

Wanda Wójcik

Pani Joanna jest przemiłą osobą. Bardzo zadowolona jestem z zakupu mieszkania z jej udziałem. Ma bardzo dobry kontakt z osobami starszymi, a ja taką jestem. Dziękuję i pozdrawiam.

Quote

Jakub G.

Kupiłem mieszkanie przy pomocy Pani Joanny, która była bardzo uprzejma, miła, profesjonalna i szybko załatwiała sprawy. Nie było żadnych komplikacji, mogę ją polecać.

Quote

Małgorzata Zydler

Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną Puchalską z Biura Freedom Nieruchomości , która pośredniczyła w sprzedaży mojego mieszkania. Pełen profesjonalizm w każdym calu, oraz ludzkie empatyczne podejście. Czułam się w 100% komfortowo od pierwszego spotkania do ostatecznego podpisania umowy z kupującym. Świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od początku do końca .

Rozwiń »

Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Mieszkanie sprzedane w 2 dni na bardzo dobrych warunkach. Szczerze polecam współpracę!

Zwiń «
Quote

Jakub

Kupiłem mieszkanie przy pomocy Pani Joanny Puchalskiej, która była bardzo uprzejma, miła, profesjonalna i szybko załatwiała sprawy. Nie było żadnych komplikacji, mogę ją polecać.

Quote

Karol G.

Wielkie zaskoczenie i zadowolenie ze współpracy z tym biurem nieruchomości. Pani Joanna Puchalska jest rewelacyjna. Skuteczna, sprawna, komunikatywna i profesjonalna. Mieszkanie udało nam się sprzedać w ciągu kilku dni. Mimo, że wcześnie sami próbowaliśmy zrobić to na własną rękę. Od początku do końca sprzedaży byliśmy w stałym kontakcie. Procedury jasne i klarowne. Bardzo dobra współpraca Pani Joanna z Panią Ewą skutkowały szybki procedowaniem od strony formalnej.

Rozwiń »

Pani Ewa doskonale jest zorientowana w procedurach. Kontakt na wysokim poziomie. Dostępność bez zarzutów. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Zwiń «
Quote

Radosław Rychwicki

Pozytywne nastawienie i profesjonalizm Pani Joanny Puchalskiej i całego zaangażowanego zespołu są warte podkreślenia . Cztery dni robocze wystarczyły na zrobienie fotografii , wystawienie ogłoszenia i znalezienie kupca ( i to za cenę nieco wyższą niż się spodziewałem ) . To robi wrażenie .

Quote

Andrzej K.

Dziękuję za współpracę z Panią Joanną Puchalską oraz z Panią Ewą Barańską-Szymaniak. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie.

Quote

Kasia

Polecam współpracę z nieruchomościami Freedom, bardzo fachowe podejście do klienta i co najważniejsze sprzedający nie musi o niczym pamiętać, bo agencja robi to za niego. Mieliśmy okazję współpracować z p.Joanną Puchalską od początku do końca opiekowała się nami. Bardzo sumienna i odpowiedzialna osoba, a w dodatku elastyczna w godzinach swojej pracy. Zaangażowana w swoją pracę i zawsze chętna do pomocy. Choć współpraca z p.

Rozwiń »

Joasią nie trwała zbyt długo to ma się wrażenie jakby się z nią znało od zawsze. Od pierwszego spotkania wzbudza zaufanie do siebie i zawsze jest uśmiechnięta. Dodatkowo nie jest osobą nachalną i próbującą sprzedać coś na siłę. Co jest wada większości agentów, których miałam okazję poznać przy okazji poszukiwań nowego M. Bardzo mi się podobało również, że zdjęcia które zostały zrobione do ogłoszenia nie były przerysowane i przedstawiały stan faktyczny jaki ma dane mieszkanie. Jeśli ktoś poszukuje swojego M i trafi na Freedom może być pewny, że to co jest na zdjęciach jest również w rzeczywistości. Polecam zakup jak i sprzedaż z Freedom.

Zwiń «
Quote

Wojciech

Chciałem bardzo podziękować za współpracę Pani Joannie. Sprzedaliśmy mieszkanie szybko, a co najważniejsze to bardzo profesjonalne podejście do obsługi. Mieliśmy oferty z kilku biur ale przeważnie były one chaotyczne. U Pani Joanny zaskoczyła mnie konkretna i rzetelna informacja, znajomość rynku oraz konkretna wycena.

Rozwiń »

Przeprowadzili profesjonalną sesję zdjęciową mieszkania :) Freedom sprawdził wszystkie dokumenty i okazało się że jednego brakuje - udało się sprawę szybko załatwić. Bardzo polecam.

Zwiń «
Quote

Monika Kramarczyk

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Freedom nieruchomości, naszą transakcją zajmowała się pani Joanna Puchalska, kontakt był bezproblemowy, wszystko było dobrze wyjaśnione, wiedzieliśmy dokładnie co i kiedy mamy zrobić.

Quote

Renata Dz.

Polecam współpracę z firmą Freedom Nieruchomości, zwłaszcza z p. Joanną Puchalską. Profesjonalna obsługa w miłej atmosferze, duże zaangażowanie i bezproblemowy kontakt.

Quote

Kinga i Bartek Szuszlak

Dziękujemy za przemiła współpracę i cierpliwe doprowadzenie sprawy do finału. Szczególne uznanie należy się Pani Joannie Puchalskiej oraz Panu Tomaszowi Woźniak, który służyli profesjonalizmem oraz radą na każdym etapie sprzedaży. Serdecznie dziękujemy!

Quote

Dorota Ł.

Jest mi niezmiernie miło podzielić się informacją dotyczącą współpracy z Panią Joanną Puchalską - Brokerką Freedom Nieruchomości. Współpraca z Panią Joanną Puchalską przebiegała na najwyższym poziomie. Jej profesjonalizm, całkowite oddanie projektowi sprzedaży, nadzór nad tematem, jak i bieżący kontakt ze mną w każdym ważnym aspekcie dotyczącym projektu dało mi poczucie zaopiekowania i komfortu współpracy.

Rozwiń »

Chcę bardzo podziękować za wspólny czas i życzyć dalszych sukcesów zawodowych.

Zwiń «
Quote

KZ

Jestem po spotkaniu z Panią Joanną Puchalską. Uważam, że rozmowa i spotkanie z Panią Joanną było bardzo konkretne. Ww. osobą jest pełniącą swoje obowiązki nadzwyczaj sumienną i rzetelną. Znajomość rynku, na którym pracuje Pani Joanna to top of the top. Uśmiech Pani Joanny od samego początku zaraża chęcią podjęcia rozmów. Jest osobą bardzo rzeczową, skrupulatną, przedstawiającą ofertę na najwyższym poziomie. Wiele dobrego przed Nią :-)

Quote

Marek Wierzbicki

Pani Joanna Puchalska przeprowadziła nas przez proces kupna mieszkania z niesłychaną cierpliwością i dbałością o szczegół - terminy, dokumenty. Jej pomoc pozwoliła uniknąć stresu, napięcia i zbędnych emocji. To bardzo rzeczowa i ciepła profesjonalistka. Bardzo polecamy!

Quote

Maciej Langner

Współpraca przebiegła bez zastrzeżeń, zważając na okres, w którym przypadło nam realizować sprzedaż. Przygotowanie i fachowość pracowników firmy Freedom, a w szczególności Pani Joanny, jej zaangażowanie, profesjonalizm i elastyczność w działaniu dawała spokój, że nieruchomość uda się sprzedać na określonych warunkach. Dziękuję i polecam

Quote

Agnieszka Piotrowska

Miałam okazję spotkać się z Panią Joanną Puchalską z Freedom w zamiarze sprzedaży mieszkania. Poza pełnym profesjonalizmem, Pani Joanna posiada również dużo empatii i znakomicie rozumie potrzeby klienta. Jeśli sprzedawać mieszkanie, to tylko z taką osobą! Mogę zdecydowanie polecić Panią Joannę.

Quote

Ewa Staszewska

Polecam serdecznie !! Obsługa profesjonalna . Prezentacja oraz informację na temat mieszkania na piątkę. Obsługa bardzo miła i rzetelna !! Polecam współpracę !! Dziękuję Pani Joannie Puchalskiej

Quote

Monika Wojnar

Pani Joanna Puchalska to prawdziwa gwiazda w sprzedaży nieruchomości! Była zawsze dostępna i gotowa odpowiedzieć na moje pytania. Zawsze mogłam liczyć na szybką reakcję na wiadomości czy telefon, co sprawiło, że cały proces sprzedaży był dla mnie mniej stresujący.

Rozwiń »

Dzięki profesjonalizmowi oraz zaangażowaniu Pani Joanny mieszkanie zostało sprzedane w BŁYSKAWICZNYM tempie! Współpraca z Panią Joanną była dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem :) Polecam ją z całego serca każdemu, kto poszukuje doświadczonego, zaangażowanego i kompetentnego brokera nieruchomości. Dzięki niej proces sprzedaży przebiegł sprawnie, a ja mogłam skoncentrować się na nowym etapie mojego życia :)

Zwiń «
Quote

Mateusz Opara

Polecamy firmę! Bardzo profesjonalne podejście i przede wszystkim skuteczność! Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Joanną Puchalską, której pomoc przy sprzedaży mieszkania polecamy z całą stanowczością!

Quote

Kasia B

Współpraca cudowna i owocna. Pani Joanna Puchalska to niesamowicie cierpliwa osoba, która poradziła sobie z dość trudną sytuacją jaka miała u nas miejsce. Idealnie wczuła się w rolę mediatora i sprzedała z sukcesem naszą nieruchomość. POLECAM SERDECZNIE I ja na pewno jeszcze skorzystam !

Quote

Agnieszka Bereda

Pani Joanna Puchalska (Warszawa, ul.Stawki) to bardzo zaangażowana agentka nieruchomości. Na każdym etapie współpracy można liczyć na wsparcie, zawsze odbiera telefony, jak nie może odebrać to oddzwania. Do klienta podchodzi indywidualnie, pamięta o co chodziło w danej sprawie.

Rozwiń »

Nasza sprzedaż nieruchomości była dość skomplikowana, było kilku właścicieli, spadek, darowizna i Pani Joanna wzorowo wywiązała się ze swoich obowiązków, zawsze z cierpliwością i życzliwością. Szczerze polecam współprace z Panią Joanną, wybitna agentka, super współpraca! 🙂 Prawnik z agencji, Pan Tomasz, który przygotowywał umowę przedwstępna również jest osobą kompetentną i wyjaśnia wszelkie zawiłości prawne, które pojawiają się na różnych etapach współpracy.

Zwiń «
Quote

Jacek Kołodziej

Chcielibyśmy się podzielić doświadczeniem sprzedaży naszego mieszkania za pośrednictwem Freedom-Nieruchomości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kompleksowej obsługi oraz współpracy. Największe podziękowania należą się Pani Joannie Puchalskiej, która towarzyszyła nam w całej transakcji do samego końca (przekazania mieszkania nowym właścicielom).

Rozwiń »

Pani Joanna doskonale zna rynek nieruchomości i dzieliła się z nami swoim doświadczeniem od samego początku, aby mieszkanie znalazło nowego właściciela w najkorzystniej szybkim dla nas czasie. Co było dla nas istotne w kontakcie, to brak jakiegokolwiek niekomfortowego narzucania się ze strony biura czy Pani Joanny. Odmówiliśmy chyba wszystkim możliwym pośrednikom właśnie ze względu na nachalność i wydzwanianie w nieskończoność w sprawie pośrednictwa sprzedaży. Pani Joanna znalazła „złoty środek”, nie zdradzamy, zachęcamy do współpracy :)

Zwiń «
Quote

Boreasz Azazello

Biuro Freedom Nieruchomości to wyjątkowo profesjonalna firma. Naszą transakcję prowadziła pani Joanna Puchalska - osoba wyjątkowo profesjonalna, sympatyczna i zdecydowanie godna polecenia. Dziękuję i pozdrawiam - M. Soliwoda.

Quote

Yaroslav Shopa

Serdecznie polecam biuro Freedom Nieruchomości, tu pracują prawdziwi profesjonaliści. Współpraca z Panią Joanną Puchalską była bardzo pozytywna. Mocno się martwiłem się, ale dzięki staraniom Pani Joanny proces zakupu mieszkania przebiegł sprawnie i dość szybko. Z czystym sumieniem mogę ją polecić tym, którzy mają wątpliwości w tak ważnej sprawie.

Quote

Kaśka Cabaj

Miło i przede wszystkim skutecznie! Błyskawicznie sprzedane mieszkanie i bardzo fachowa obsługa. Pani Joanna Puchalska jest przemiłą osobą i świetnym profesjonalistą z ogromnym doświadczeniem w branży. Konkretnie i dbając o każdy szczegół, przeprowadziła nas przez cały proces sprzedaży. Na pewno w przyszłości wrócimy a już teraz polecamy znajomym :)

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.