Home Biura Poznań Centrum Hanna Morawska
Hanna Morawska - Broker Nieruchomości - Freedom

Hanna Morawska

Broker Nieruchomości
O mnie Moje oferty Opinie

Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym w instytucjach finansowych. Współpracowała m.in. z największymi deweloperami i spółdzielniami mieszkaniowymi w Polsce.

Dzięki swoim umiejętnościom negocjacyjnym i znajomości rynku skutecznie prowadzi sprawy do szczęśliwego finału. Zaangażowana, kompetentna, opiekuńcza, sprawna – tak najczęściej określa ją szerokie grono zadowolonych klientów. Zawsze gotowa do rozwiązywania problemów, największą satysfakcję czerpie z budowania długoterminowych relacji i zaufania.

Prywatnie miłośniczka kina, spędzająca wolne chwile na festiwalach i podróżach śladami najpiękniejszych planów filmowych.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (6) Mieszkanie na wynajem (1) Dom na sprzedaż (1) Działka na sprzedaż (3) Zrealizowane transakcje (29)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 35

Quote

Jagoda Leszczyńska

Serdecznie polecam współpracę z panią Hanną Morawską. Niesamowity poziom obsługi, sprzedaż mieszkania nastąpiła szybko i bezproblemowo, pani Hanna nadzorowała każdy etap sprawiając, że nie stresowałam się żadnymi formalnościami, była gotowa odpowiedzieć na każde pytanie. To nie jest pierwszy pośrednik nieruchomości z którym współpracowałam, ale pierwszy którego z czystym sumieniem mogę polecić dalej. Dziękuję!

Quote

Beata Obernikowicz

Pełen profesjonalizm, wysokie kompetencje Pani dr Hanny Morawskiej, niesamowite zaangażowanie w spełnianiu oczekiwań nie zawsze prostych w obsłudze klientów. W rezultacie piękne mieszkanie kupione dla syna w Poznaniu. Dokładnie takie jak chcieliśmy. Bardzo dziękujemy.

Quote

Anna Brzozowska

Polecam współpracę z firmą Freedom Nieruchomości i Panią Hanna Morawską!

Od samego początku, czyli prezentacji oferty, aż do momentu zdania kluczy do mieszkania, kontakt z Panią Hanną był przyjemnością.

Wszystkie moje wątpliwości i pytania, były wytłumaczone.

Byłam zaskoczona efektem sesji fotograficznej, sposobem promocji i tym, jak dobrze można przygotować mieszkanie do sprzedaży.

Rozwiń »Mieszkanie zostało sprzedane na pierwszej prezentacji, po cenie ofertowej!

Pani Hanna nad wszystkim czuwała. Byłam prowadzona w gąszczu papierologii, wspierana poradą i przypomnieniami ;)

W całym procesie sprzedaży, jako osoba sprzedająca czułam się zaopiekowana i bezpiecznie. Pani Hanna wyróżnia się dobrą prezencją oraz przygotowaniem.

 Anna Brzozowska

Zwiń «
Quote

Izabela i Dariusz Horyza

Pani Hanna Morawska jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Przyjechała natychmiast po naszej pierwszej rozmowie telefonicznej. Przedstawiła fachowo plan działania. Wzbudziła nasze zaufanie. Jest osobą miłą, przy tym bardzo kompetentną i chętną do pomocy. Ma też wiele cierpliwości tłumacząc zawiłe procedury po raz kolejny. Zawsze odpowiadała bardzo szybko i obszernie na nasze pytania niezależnie od pory dnia.

Rozwiń »

Na bieżąco byliśmy informowani o aktualnej sytuacji sprzedażowej, otrzymaliśmy informację o potencjalnych kupujących i ich opiniach o ofercie. Pani Hanna wywiązała się z obietnic, do których zobowiązała się podczas podpisywania umowy. Dziękujemy i polecamy współpracę.

 Izabela i Dariusz Horyza

Zwiń «
Quote

Michał H

Polecam! Sprzedawałem już samodzielnie mieszkania więc zająłem się także sprzedażą mieszkania moich rodziców. Po kilku miesiącach okazało się że nie jest to takie proste. Pani Hanna Morawska przekonała nas do współpracy swoim profesjonalizmem. Jasno nakreśliła plan sprzedaży. Zwróciła uwagę na rzeczy na które do tej pory nie wpadłem mimo doświadczenia. A przede wszystkim okazała się skuteczna. Sprzedaż po miesiącu i to po cenie oczekiwanej przez rodziców.

Rozwiń »

Do tego zadbała o bezpieczny przebieg całej transakcji. Rodzice czuli się zaopiekowani i zachwyceni osobowością Pani Hanny. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

 Michał H.

Zwiń «
Quote

Wiesława Napierała

Polecam każdemu firmę Freedom! Składam specjalne podziękowania Pani Hannie Morawskiej, którą cechuje wysoka kultura osobista i odpowiedzialność. Mogłam na nią liczyć w każdej sytuacji. Zakup mojego nowego mieszkania przypadł na dramatyczny okres pandemii. Pani Hanna przeprowadziła mnie bezpiecznie przez cały proces.

Rozwiń »

Perfekcyjna prezentacja nieruchomości, fachowe informacje, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości, pełna dyspozycyjność, cierpliwość i sprawność. Pani Hanna to wysokiej klasy specjalista na trudne czasy. Przesyłam wyrazy wielkiego szacunku.

 Wiesława Napierała

Zwiń «
Quote

Rafał Antoniak

Zakup mieszkania? Tylko z p. Hanną Morawską i Freedom Nieruchomości! Już podczas naszego pierwszego spotkania odczuć można było pozytywną energię. Zaskoczyło mnie przede wszystkim przygotowanie Pani Hanny. Miałem okazję odbyć szereg spotkań z agentami nieruchomości, ale większość nie przedstawia tak wysokiego poziomu profesjonalizmu.

Rozwiń »

Zadałem sporo pytań, Pani Hanna odpowiedziała na nie wyczerpująco, udzielając potrzebnych informacji co do stanu fizycznego i prawnego nieruchomości. Pomogła we wszystkich kwestiach, począwszy od rezerwacji mieszkania, przez dobór doradcy kredytowego, po umowę przeniesienia własności. Poza wykonywaniem swoich obowiązków, Pani Hanna wsparła nas również w aspektach związanych z przekazaniem lokalu w okresie epidemii. Wszystko sprawnie i bezpiecznie. Dziękuję i polecam!

Rafał Antoniak

Zwiń «
Quote

Iwona Wechczyńska

Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panią Hanną Morawską i firmą Freedom Nieruchomości. Już podczas pierwszego naszego spotkania Pani Hanna pokazała profesjonalne podejście do tematu. Obszernie i szczegółowo omówiła z nami cały proces sprzedaży, warunki umowy, wymagane dokumenty. Otrzymałam jasne i wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Mieszkanie zostało bardzo dobrze wypromowane i zaprezentowane.

Rozwiń »

Sprzedaż przebiegła sprawnie i to po cenie, której oczekiwałam. Do tego finalizacja transakcji nastąpiła w trudnym okresie epidemii. Pani Hanna wykazała się dużym zaangażowaniem. Stały kontakt i opieka jaką nas otoczyła, zapewniły nam nam spokój i poczucie bezpieczeństwa. Polecam! Agent godny zaufania!

Iwona Wechczyńska

Zwiń «
Quote

Maria Kociniak

Polecam biuro, a zwłaszcza Panią Hannę Morawską. Jakiś czas temu dokonaliśmy rodzinnego zakupu działek budowlanych. Mieliśmy kontakt z kilkoma agencjami obsługującymi oferty. Tylko od Freedom Nieruchomości i Pani Hanny otrzymaliśmy pełną informację i obsługę na wysokim poziomie. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, bezpiecznie i w dobrej atmosferze. Więcej tak profesjonalnych pośredników!

Quote

Czesława i Stanisław Chryczyk

Dziękujemy bardzo za profesjonalną i miłą obsługę zakupu mieszkania przez panią Hannę Morawską. Agent na szóstkę z plusem we wszystkich aspektach, od pierwszego spotkania i prezentacji, odpowiedzi na pytania, poprzez akt notarialny i przekazanie mieszkania. Wszystko wzorcowo i to w czasie obostrzeń. Gorąco pozdrawiamy i polecamy.

Quote

Irena i Jan Drewka

Pani Hanna Morawska to kompetentna i przemiła osoba stworzona do wykonywania zawodu Agenta. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Prowadzę działalność gospodarczą i często mam kontakty z różnymi agentami i tu Pani Hanna z pewnością plasuje się w czołówce.

Quote

Sławomir Jęksa

Dziękujemy Pani Hannie Morawskiej szczególnie za profesjonalizm, pomoc i pozytywną energię. Wyrażamy bardzo wysoką ocenę pracy Pani Broker. Pani Hanna ma naturalną umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientami.

Rozwiń »

Jeżeli brać pod uwagę życzliwe traktowanie, niesamowitą szybkość reakcji na zapytania i profesjonalizm udzielanych odpowiedzi, niezależnie od pory dnia, to trudno wyobrazić sobie lepszą obsługę w trakcie niełatwej przecież procedury nabywania nieruchomości. Jeszcze raz dziękujemy za współpracę.

Zwiń «
Quote

Ewa Mikołajczak

Gorąco dziękuję i polecam współpracę z Panią Hanną Morawską. Już podczas pierwszego spotkania Pani Broker zaimponowała mi punktualnością, kulturą osobistą i profesjonalizmem. Bardzo kompetentnie przedstawiła mi plan działania w sprzedaży odziedziczonego przeze mnie mieszkania, informując klarownie o kolejności załatwiania spraw w urzędach i zapoznając z dokumentacją. Pani Hanna służyła mi ogromnym wsparciem w kontaktach z instytucjami.

Rozwiń »

Od umawiania kolejnych wizyt w urzędach, poprzez redagowanie pism, po towarzyszenie w sądzie. Przy każdym kontakcie telefonicznym i osobistym byłam informowana na jakim etapie znajduje się sprawa. Pani Broker całkowicie wywiązała się ze swoich obietnic, ostatecznie sprzedając mieszkanie po ustalonej cenie. Bardzo wysoko oceniam zaangażowanie Pani Hanny. Kompetencja i profesjonalizm jakim wykazała się w prowadzeniu mojej sprawy powodują, że na pewno polecę jej usługi moim znajomym.

Zwiń «
Quote

Anna Witkowska

Współpraca z Panią Hanią Morawską to czysta przyjemność́. Miałam poczucie, że cała sprzedaż jest w odpowiednich rękach, godnych zaufania. Kontakt od początku do końca współpracy świetny. Bardzo elokwentna Pani Broker służąca dobrą radą i ogromną wiedzą w zakresie całej biurokracji o każdej porze dnia i każdego dnia tygodnia. Bardzo sympatyczna, kulturalna, uśmiechnięta. Świetny kontakt bezpośredni, telefoniczny oraz mailowo/SMSowy.

Rozwiń »

Pani Hania znała odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Służyła radą i pomocą na każdym kroku. Zaopatrzona we wszystkie niezbędne do sprzedaży nieruchomości druki. Nieoceniona w zdobywaniu niezbędnych zaświadczeń, zgód itp. Uważam, że zaangażowanie Pani Hani było ogromne. Zdecydowanie powyżej moich oczekiwań. A samo mieszkanie zostało sprzedane powyżej ceny ofertowej. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Broker!

Zwiń «
Quote

Lucyna i Piotr Ciesielscy

Pierwszy raz mieliśmy zaszczyt poznać tak miłego Brokera. Z tak profesjonalnym podejściem, starannym rozpoznaniem sprawy i przygotowaniem do sprzedaży. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i wdzięczni za zaangażowanie i pomoc w realizacji nie lada wyzwania. Z pewnością będziemy polecać usługi Pani Hani Morawskiej naszym znajomym.

Quote

Joanna Braszka

Z Panią Hanną Morawską nawiązaliśmy kontakt z polecenia innego klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pani Hanna Morawska jest świetnym doradcą, dysponującym ogromną wiedzą fachową. Od początku odniosłam wrażenie, że powierzamy sprawy we właściwe ręce. Udzielono nam odpowiedzi na wszelkie pytania i odpowiednio pokierowano procesem. Na bieżąco byliśmy informowani o kolejnych krokach. Prezentacja mieszkania robiła niesamowite wrażenie.

Rozwiń »

Sposób promocji był przede wszystkim bardzo skuteczny, a mieszkanie znalazło nabywców podczas pierwszego „dnia otwartego”, w wyniku którego otrzymaliśmy 3 propozycje zakupu. Zaangażowanie Pani Hanny doprowadziło do szybkiej finalizacji sprzedaży. Następnym razem z pewnością ponownie zdecydujemy się na usługi naszej Pani Pośrednik.

Zwiń «
Quote

Filip Sobkowski

Polecam współpracę z p. Hanną Morawską. Dla mnie całe zaangażowanie było wzorcowe na każdym etapie. Pani Hanna wszelkie sprawy załatwia bardzo szybko i sprawnie. Jestem z innego miasta i cały proces odbył się bez konieczności mojej wizyty w Poznaniu, poza podpisaniem aktu notarialnego. To było dla mnie najważniejsze. Pani Hanna załatwiła wszelkie formalności i zaświadczenia z urzędów, które były potrzebne do sprzedaży nieruchomości.

Rozwiń »

Co warto podkreślić, na wszystkie moje mailowe zapytania odpowiedź była praktycznie natychmiastowa, a informacja o postępach przekazywana na bieżąco. Sam proces sprzedaży był bardzo szybki i po oczekiwanej przeze mnie cenie. Dziękuję i polecam.

Zwiń «
Quote

Alicja Skrzypek

Pani Hanna Morawska pomogła nam przy zakupie mieszkania. Od samego początku byliśmy pod dużym wrażeniem jej profesjonalizmu. Mogliśmy na nią liczyć na każdym etapie - od poszukiwań, przez prezentację, negocjacje ze sprzedającymi, koordynację wszelkich formalności. Nie było pytania, które mogłoby ją zaskoczyć. Ma naprawdę niesamowitą wiedzę na temat rynku nieruchomości.

Rozwiń »

Jesteśmy pewni, że bez jej zdolności negocjacyjnych nie mielibyśmy szans na zakup tak okazyjnej nieruchomości. Dzięki niej mamy pewność, że nasza inwestycja to strzał w dziesiątkę. Każdemu poszukującemu mieszkania gorąco polecamy współpracę z panią Hanną. Dziękujemy!

Zwiń «
Quote

Patryk Kowalski

J

Rozwiń »

eżeli zastanawiasz się nad wyborem pośrednika nieruchomości, a ważne jest dla Ciebie nie tylko profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, ale również pełne ciepła i życzliwości nastawienie do drugiego człowieka, to najlepszym wyborem dla Ciebie będzie Pani Hanna Morawska! Naprawdę jestem szalenie wdzięczny za pomoc i opiekę na każdym etapie zakupu nieruchomości! Co ważne Pani Hania dba o szczegóły, które niejednokrotnie w gąszczu wszystkich prawnych i administracyjnych zawiłości mogą po prostu umknąć. Podsumowując, z takim pośrednikiem możesz czuć się bezpiecznie, zarówno kupując, jak i sprzedając swoją nieruchomość! Masz pewność, że zostanie zrobione wszystko, aby jak najszybciej Twoje mieszkanie znalazło nowych właścicieli! Na pewno jeszcze wrócę! :)

Zwiń «
Quote

Natalia Kowal

Współpraca z p. Hanną z Freedom to pełna opieka nad klientem i nieruchomością w trakcie całego procesu sprzedaży. Profesjonalizm zaczyna się od przygotowania nieruchomości do sprzedaży, a kończy w momencie przekazania ostatniego dokumentu stronie kupującej. Jeśli komukolwiek zależy na pośredniku, który odbiera telefon w godzinach popołudniowych, odpowiada na wszystkie pytania sprzedającego dot.

Rozwiń »

szczegółów transakcji i przy okazji potrafi zbudować relację ze zleceniodawcą - polecam Panią Hannę! Współpraca z p. Hanną z Freedom to pełna opieka nad klientem i nieruchomością w trakcie całego procesu sprzedaży. Profesjonalizm zaczyna się od przygotowania nieruchomości do sprzedaży, a kończy w momencie przekazania ostatniego dokumentu stronie kupującej. Jeśli komukolwiek zależy na pośredniku, który odbiera telefon w godzinach popołudniowych, odpowiada na wszystkie pytania sprzedającego dot. szczegółów transakcji i przy okazji potrafi zbudować relację ze zleceniodawcą - polecam Panią Hannę!

Zwiń «
Quote

Michał Kozaczewski

Z czystym sercem mogę polecić każdemu usługi p. Hanny Morawskiej i Freedom Nieruchomości. Całkowite zaangażowanie w każdym aspekcie procesu transakcji. Porady w kwestiach organizacyjnych, marketingowych i prawnych. Pełna współpraca, nieograniczony kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną. Moje oczekiwania spełnione w 100%. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i orientacja „na klienta”.

Quote

Zbigniew Smętek

Sprzedaż mieszkania w innym mieście. Pojawiłem się dopiero na akcie notarialnym. Pani Hanna załatwiła wszystkie formalności, a te które musiałem załatwić samodzielnie były podane z instrukcją. Kontakt był idealny, p. Hanna zawsze była dyspozycyjna. Otrzymałem wszystkie odpowiedzi i rozwiązano wszystkie moje wątpliwości. Wszystko zostało super załatwione. Z perspektywy czasu widzę, że wynagrodzenie, które wydawało mi się wysokie, jest w pełni uzasadnione.

Rozwiń »

Sprzedaż wymagała zaangażowania, a przebiegła szybko i sprawnie. Jeśli ktoś z moich znajomych w Poznaniu będzie szukał mieszkania lub je sprzedawał, na pewno polecę p. Hannę Morawską.

Zwiń «
Quote

Tomasz Napierała

Polecam współpracę z firmą Freedom i Panią Hanną Morawską! Pełen profesjonalizm!

Quote

Szymon Melcer

Szczerze polecam biuro, szczególnie współpracę z Panią Hanią i Panią Sylwią! Pełen profesjonalizm, opieka i dbanie o interes klienta na każdym etapie całego procesu zakupu mieszkania (od prezentacji i oceny ofert, aż po finalizację zakupu i przekazanie mieszkania).

Quote

Dariusz Pawlak

Współpraca z biurem Freedom jak najbardziej nie na pięć ale dziesięć gwiazdek. Pani Hanna Morawska bardzo profesjonalnie i rzetelnie zaprezentowała nam kupowaną przez nas nieruchomość. Od momentu prezentacji do zakupu wszystko przygotowane na najwyższym poziomie. Bardzo sympatyczna i miła osoba. Polecam.

Quote

Iwona Ustasiak

Współpraca z Panią Hanią Morawską, to czysta przyjemność. Klient jest pod dobrą opieką na każdym etapie transakcji. Gorąco polecam. W razie potrzeby na pewno wrócę do Pani Hani.

Quote

Marcin Podlodowski

Współpraca z Freedom Nieruchomości zasługuje na sześć gwiazdek! Pani Hanna Morawska wzorowo przeprowadziła transakcję sprzedaży - od wyceny, poprzez prezentacje, po perfekcyjne przygotowanie wszelkich potrzebnych dokumentów. Polecam serdecznie, na pewno skorzystam z usług biura ponownie!

Quote

Antoni Obernikiewicz

Jestem bardzo zadowolony z wyboru agencji nieruchomości Freedom Nieruchomości. Co zrobiło na mnie największe wrażenie: pełen profesjonalizm, świetna obsługa oraz miła atmosfera! Pani dr Hanna Morawska to bardzo sumienna, dokładna, a przede wszystkim rzetelna specjalistka. Naprawdę serdecznie polecam. Biuro pomocne i z dużym doświadczeniem na rynku. Oczywiście polecam również biorąc pod uwagę zaangażowanie w sprawę.

Rozwiń »

Dzięki działaniom Pani Hanny Morawskiej wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Zwiń «
Quote

Dariusz Wieczorek

Bardzo polecam panią Hannę Morawską; pełen profesjonalizm, do swoich obowiązków podchodzi z pasją, bez względu na godzinę czy dzień tygodnia. Jesteśmy bardzo wdzięczni za szybką i bezproblemową sprzedaż lokalu, zdecydowanie zasłużyła na każdą złotówkę prowizji.

Quote

Emilia Czyżniewska

Bardzo polecam panią Hannę Morawską; pełen profesjonalizm, do swoich obowiązków podchodzi z pasją, bez względu na godzinę czy dzień tygodnia. Jesteśmy bardzo wdzięczni za szybką i bezproblemową sprzedaż lokalu, zdecydowanie zasłużyła na każdą złotówkę prowizji.

Quote

Wojciech Dinst

Moja kolejna transakcja przebiegła gładko, dzięki znakomitej pracy Pani Hanny. Jej profesjonalne przygotowanie i umiejętność planowania z wyprzedzeniem znacząco ograniczyły stres związany z procesem. Pani Hanna wykazała się ogromną wiedzą i zaangażowaniem, zawsze działając w najlepszym interesie klienta. Dzięki temu każda transakcja była przyjemna i bezproblemowa.

Rozwiń »

Zdecydowanie rekomenduję to biuro każdemu, kto szuka kompetentnej i godnej zaufania obsługi w branży nieruchomości.

Zwiń «
Quote

Weronika.

Pani Hanna przeprowadziła mnie przez cały proces bezpiecznie, na każdym etapie okazując swój profesjonalizm; wiedza, kompetencje i wysoki standard obsługi. Ponadto doceniłam bardzo dobry kontakt z klientem, odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, wyrozumiałość i rekomendacje. Efektem współpracy było osiągnięcie zamierzonego celu. Serdecznie polecam współpracę z Panią Hanną Morawską.

Quote

Aneta Wosiecka

Serdecznie polecam współpracę z panią Hanną Morawską. Poziom obsługi na najwyższym poziomie. Sprzedaż mieszkania nastąpiła szybko i bezproblemowo, z Panią Hanną byłam w ciągłym kontakcie, nadzorowała każdy etap, zajmowała się formalnościami. Z czystym sumieniem mogę polecić dalej. Dziękuję!

Quote

Aneta.

Polecam serdecznie biuro nieruchomości Freedom, a w szczególności Panią Hannę Morawską, która szybko i sprawnie sprzedała nasze mieszkanie. Okazywała wsparcie i pomoc, na każdym etapie współpracy. Polecam w 100%.

Quote

Marcin Ratajczak

Pani Hanna to wyjątkowa agentka nieruchomości, której profesjonalizm, poświęcenie i pełne zaangażowanie w pracę są godne podziwu. Jej dogłębna znajomość przepisów i prawa sprawia, że transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Dzięki jej doświadczeniu i kompetencjom, mogę ją serdecznie polecić każdemu, kto szuka solidnego wsparcia w sprzedaży lub zakupie nieruchomości.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.