Home Biura Poznań Centrum Agnieszka Perlicka
Agnieszka Perlicka - Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A. - Freedom

Agnieszka Perlicka

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.
O mnie Moje oferty Opinie

W procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny istotne jest dla Państwa uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej z najkorzystniejszymi dla siebie warunkami cenowymi, w jak najkrótszym czasie. Potrzebna będzie Państwu w tym celu ogólna wiedza na temat kredytów hipotecznych oraz szczegółowa uwzględniająca różnice w ofertach bankowych pod względem cenowym, a w szczególności procedur, zapisów w umowach kredytowych, dokumentacji bankowej wymaganej w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny itp.
Ten ważny dla Państwa cel, mogą Państwo osiągnąć decydując się na współpracę ze mną. Dzięki mojemu kilkuletniemu praktycznemu doświadczeniu wnikliwie znam różnice w procedurach banków, zapisach umów, możliwościach odstępstw od procedur, wiem jakie sytuacje mogą się pojawić w całym procesie ubiegania się o kredyt i jak je skutecznie rozwiązywać, co zapewni Państwu bezpieczeństwo transakcji i wsparcie w całym tym procesie.

Moją największą motywacją w pracy są kolejne wyzwania, natomiast największą satysfakcją jest zadowolenie moich klientów.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 1

Quote

Sławomir Przygodzki

Serdecznie polecam współpracę z Panią Agnieszką Perlicką z DK Notus w Poznaniu. Pani Agnieszka bardzo rzetelnie podeszła do wyboru najlepszego kredytu dla moich preferencji, skrupulatnie przygotowując liczne zestawienia i cierpliwie odpowiadając na wiele, czasem trudnych pytań, które zadawałem.

Rozwiń »

Rzeczowe odpowiedzi uzyskiwałem bardzo szybko, czasem szybciej niż się ich spodziewałem, dlatego z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi doradztwa kredytowego jakie otrzymałem całkowicie za darmo.

 

Sławomir Przygodzki

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.