Trendy dla rynku nieruchomości - pobierz Trendbooka 2018!

sty 26, 2018 · Time 4 min. czytania

Jakie trendy dla rynku nieruchomości będą panować w 2018 r.? Na co należy się przygotować, czego obawiać, a z jakich działań zrezygnować? Pobierz najnowszego Trendbooka!

Droga do przewidywania trendów jest długa i wyboista. Prowadzi przez sięgnięcie do doświadczeń z kilku lat wstecz, obserwację obecnych zjawisk na rynku i analizę wszelkich statystyk marketingowych. Ich wynikową jest jednak pewnego rodzaju rachunek prawdopodobieństwa, przypominający momentami długoterminową prognozę pogody. Pozostaje więc pytanie: wierzyć czy nie? Rzucać się do wdrażania zmian, czy uśmiechnąć pod nosem?

Jedno jest pewne – nie zapoznanie się z nimi jest więcej niż ryzykowne. Wszystko, o czym mówi się w kontekście trendów, wynika przecież przede wszystkim ze zmian potrzeb klientów. W dużej mierze wpływają na nie nowe technologie i rosnące wraz z nimi oczekiwania względem jakości usług. Z tego właśnie względu, w tegorocznej edycji Trendbooka dla branży nieruchomości, tak duży nacisk położyliśmy na zróżnicowanie zagadnień.

W efekcie oddajemy w Wasze ręce publikację, która przyniesie odpowiedzi na wiele pytań, ale jeszcze więcej ich zrodzi. Mamy nadzieję, że lektura tegorocznego Trendbooka będzie punktem wyjścia do dyskusji oraz początkiem kolejnych pozytywnych zmian na rynku nieruchomości.

Kto w tym roku przewidywał trendy dla rynku nieruchomości?

W publikacji udział wzięli:

Trendy dla rynku nieruchomości - Pobierz Trendbooka!

Trendy dla rynku nieruchomości – Pobierz Trendbooka!

Czego dowiesz się z Trendbooka 2018 r.?

W tym roku poruszyliśmy między innymi takie tematy jak:

  • rekrutacja i znaczenie employer brandingu,
  • trendy sprzedażowe na rynku nieruchomości,
  • sytuacja w kredytach hipotecznych,
  • znaczenie pośrednika w procesie kupna i sprzedaży nieruchomości,
  • zmiany prawne, które będą przyczyną zmian w prowadzeniu biznesu na rynku nieruchomości,
  • rozległa analiza działań marketingowych,
  • oraz kilka wartościowych wywiadów i felietonów, które zmienią Twoje postrzeganie ważnych aspektów pracy pośrednika.

Śmiało, pobierz materiał #zadarmo i podziel się w komentarzu swoimi przemyśleniami na temat nadchodzących trendów dla rynku nieruchomości!

Może to też Ci się spodoba

Ręka trzymająca klucze, w tle blok

Jak sprzedać zadłużone mieszkanie?

Zastanawiasz się, czy sprzedaż mieszkania obciążonego długiem jest możliwa? Odpowiedź brzmi: tak, ale to nieco bardziej skomplikowane niż standardowa transakcja. Dowiedz się, jakie są szanse i wyzwania związane ze sprzedażą zadłużonego mieszkania oraz jakie kroki należy podjąć, by przeprowadzić tę transakcję.

Ewelina Zdancewicz kwi 23, 2024 · 5 min. czytania
Przegląd prasy

Popyt na mieszkania zmienił profil klienta. Przegląd prasy 15.01.2024

Kilka lat temu dominującą grupę kupujących mieszkania stanowiły osoby w wieku od 35–50 lat. Były to głównie małżeństwa czy większe rodziny z dziećmi. Obecnie ten trend się zmienił. Odkąd na rynku zaczęły działać różne programy wsparcia i dopłat, odnotowano wzrost udziału młodych nabywców. Główne program BK 2 proc. wprowadził na rynek więcej klientów w wieku od 20 do 30 lat.

Ewelina Zdancewicz sty 15, 2024 · 4 min. czytania

W jakim wieku są agenci pracujący we Freedom?

W jakim wieku są agenci pracujący we Freedom?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.