Skuteczna sprzedaż mieszkania - Iława, ul. Matejki

maj 30, 2015 · Time 2 min. czytania

Żadne uczucie nie może równać się z chwilą, kiedy otrzymujesz naoczne dowody, że to co robisz jest słuszne i skuteczne. Stosując metody Freedom odmieniłam i sprzedałam mieszkanie, w które zaczynali wątpić już nawet sami właściciele! Skuteczna sprzedaż mieszkania – case study!

Boisz się podjąć współpracę z biurem nieruchomości? Nie ufasz pośrednikom? Standardy pracy, rekomendacje zadowolonych klientów i całkowite oddanie naszych agentów sprawiają, że coraz mniej musimy przekonywać potencjalnych klientów o swojej niezawodności. Skuteczna sprzedaż mieszkania – tak działa Freedom!

Metryczka:

Adres: Iława, ul. Matejki 1/44
Charakterystyka: 3 piętro, 65m2 (dwupoziomowe)
Rok oddania: 2008

Wartość rynkowa: 280 000 zł

Czas sprzedaży:
10.11.14 – opublikowanie gotowej oferty mieszkania
11.01.15 – prezentacja dla, jak się później okazało, przyszłych właścicieli
16.03.15 – umowa przedwstępna / 20.04 – akt notarialny

Krótka historia sprzedaży

Pierwsze prezentacje odbyły się już 3 dni po umieszczeniu oferty w mediach. Wszyscy potencjalni klienci zgodnie twierdzili, że widzieli nieruchomość już wcześniej, ale dopiero po profesjonalnym home stagingu zauważyli jej pełny potencjał. Sesja fotograficzna oraz skuteczna promocja oferty skłoniła ich do złożenia zapytań ofertowych.

Co ciekawe, wcześniej właściciele próbowali sprzedać nieruchomość na własną rękę, ale po roku niepowodzeń zdecydowali się na sprzedaż z biurem nieruchomości.

Mieszkanie znajdowało się w spokojnej okolicy, nieopodal plaży miejskiej. Było rozkładowe i atrakcyjne. Niestety pewną niedogodność stanowiła lokalizacja. Blok zniechęcał potencjalnych klientów trwającym procesem, regulowania własności części drogi i miejsc parkingowych usytuowanych przy budynku. Nowi właściciele po przeanalizowaniu oferty i przeprowadzonej prezentacji byli jednak na tyle zaintersowani, że zdecydowali się w trybie ekspresowym złożyć ofertę i kupić marzenia przy ul. Matejki.

 

Może to też Ci się spodoba

Przegląd prasy

Oferty w Warszawie osiągają poziom cen w Los Angeles. Przegląd prasy 22.04.2024

Według ekspertów rosnące ceny nieruchomości to efekt testowania rynku przez sprzedających. Doszło do sytuacji, w której niektóre oferty w Warszawie osiągają poziom cen w Los Angeles.

Ewelina Zdancewicz kwi 22, 2024 · 3 min. czytania

Jak znieść współwłasność domu, mieszkania lub działki w 2019 roku?

Współwłasność to posiadanie jednakowego prawa własności do jednej rzeczy przez kilku właścicieli. Oznacza to, że prawa poszczególnych właścicieli nie są uzależnione od wysokości ich udziałów – każdy ze współwłaścicieli ma prawo do całej nieruchomości, a nie jej części. Dowiedz się, jak znieść współwłasność domu, mieszkania lub działki w 2019 roku! Wyróżniamy dwa rodzaje współwłasności: łączną – […]

Jak wycenić nieruchomość?

W sprzedaży nieruchomości są rzeczy ważne, bardzo ważne i po prostu kluczowe. Możemy przygotować nieruchomość, wykonać doskonałe zdjęcia, rewelacyjny opis. Naprawdę efektownie i aktywnie promować ofertę, ale… nawet to może nie wystarczyć do osiągnięcia pożądanego celu. Czyli? Do szybkiej sprzedaży nieruchomości. Dlaczego? Bo bezpośredni wpływ na czas sprzedaży mieszkania czy domu ma jego cena.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.