Jak założyć biuro nieruchomości?

sie 09, 2017 · Time 2 min. czytania

Myślisz o biznesie w nieruchomościach, ale nie wiesz od czego zacząć? To świetnie. Przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczny poradnik, który pomoże Ci odpowiedzieć na kluczowe pytanie, jak otworzyć biuro nieruchomości.

Stąd przed Tobą praktyczny poradnik w formie e-booka zawierający podstawowe informacje z zakresu prowadzenia biura nieruchomości. W jednym miejscu zgromadziliśmy najważniejsze zagadnienia i pytania, na które musisz sobie odpowiedzieć pragnąc otworzyć biuro nieruchomości.

Jak zbudować model biznesowy i szukać przewag konkurencyjnych? Skąd czerpać wiedzę o zarządzaniu biurem i budowaniu zespołów? W jaki sposób przygotowywać oferty i uprawiać marketing w nieruchomościach? Jak prowadzić biuro nieruchomości. Jaki model wybrać?

Z ebooka dowiesz się:

  • jakie są kluczowe elementy dobrze zaplanowanego biznesu w nieruchomościach,
  • w jaki sposób szukać pomysłu na unikalny model,
  • na czym się koncentrować budując przewagę konkurencyjną w branży,
  • na co zwracać uwagę rekrutując doradców i budując skuteczny zespół sprzedaży,
  • w czym tkwi sukces dobrze prosperującego biura nieruchomości
  • dlaczego niektórym się nie udaje.

Ten poradnik przygotowali praktycy. Ludzie odpowiedzialni za rozwój marki Freedom Nieruchomości. Biura, które z jednoosobowej agencji stało się ogólnopolską siecią liczącą blisko 40 oddziałów. Znajdziesz więc tu same konkrety.
Wiedz, że prowadzenie biura nieruchomości to ciężka praca, ale dająca ogromną satysfakcję, ponieważ dzięki swojemu działaniu spełniasz marzenie klienta o zakupie wymarzonej nieruchomości. Pomagasz sprzedającym w przeprowadzeniu ich przez proces sprzedaży, tworzysz i wspierasz swój zespół sprzedażowy. A do tego, budujesz własny, niezależny biznes w nieruchomościach!

 

 

Może to też Ci się spodoba

Podatek od czynności cywilnoprawnych

Podatek od czynności cywilnoprawnych (tzw. PCC) a nabycie nieruchomości? Wydatki, jakie należy ponieść na nabycie nieruchomości, nie odnoszą się jedynie do jej ceny. Generalnie o rodzaju i wysokości dodatkowych kosztów decyduje przede wszystkim charakter danej nieruchomości. Jednym z najczęściej występujących kosztów dodatkowych, w przypadku zakupu np. mieszkania, jest podatek od czynności cywilnoprawnych, tzw. PCC. Dowiedz […]

Jak oszczędzać wodę?

Jest drogo, a będzie jeszcze drożej. Ceny wody rosną w niepokojącym tempie, a jedynym skutecznym sposobem na zmniejszenie rachunków, jest ograniczenie jej zużycia. Ale spokojnie. Nie mamy na myśli mycia się raz w tygodniu i łapania deszczówki. Dziś opowiemy, jak rozsądnie oszczędzać wodę w łazience i w kuchni. Zdecydowana większość gospodarstw domowych ma już zainstalowane […]

Wyłącznie wyłączność – Recamp 7

Wyłącznie wyłączność. To tytuł wystąpienia trenera sprzedaży sieci Freedom Nieruchomości, Pawła Sobocińskiego na Recamp 7. Dowiedz się, jak pozyskiwać klientów na wyłączność. Nie tylko tych z polecenia, ale i z zimnych telefonów.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.