Freedom - zwycięzca konkursu Wizjery 2024!

cze 20, 2024 · Time 5 min. czytania

Popyt na mieszkania w Polsce od lat wzrasta. Potrzeby mieszkaniowe Polaków wciąż są niezaspokojone, a pojawiające się na przestrzeni lat rządowe programy wsparcia, zwiększające dostępność kredytów hipotecznych, jeszcze przyspieszają dynamiczny rozwój rynku. A co za tym idzie - rozwój branży nieruchomości. Najlepsi z najlepszych nie tylko podążają za nowymi standardami, rosnącymi wraz z wymaganiami klientów. Oni je kreują. Ich wkład w rozwój rynku nieruchomości doceniany jest co roku podczas rozdania nagród w prestiżowym konkursie Wizjery Grupy Morizon-Gratka. 12 czerwca nagroda Wizjery’24 za całokształt pracy na rynku nieruchomości została przyznana marce Freedom!

Freedom - nagroda Wizjery 2024

Droga do lidera rynku nieruchomości w Polsce

Freedom zostało założone w 2010 roku jako lokalne biuro nieruchomości. Firma od początku dążyła do tego, aby, po pierwsze, oferować nowoczesne, kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz, po drugie, aby stać się najczęściej polecaną marką w Polsce. Po 14 latach działalności na rynku można śmiało powiedzieć, że plany te nie tylko zostały spełnione, ale też że Freedom zaczęło świadomie wyznaczać nowe standardy w jakości obsługi klienta kupującego i sprzedającego – a co za tym idzie, podnosić standardy całego rynku nieruchomości.

Co więcej, we wrześniu 2023 roku za pomocą połączenia z siecią Investor Nieruchomości, Freedom skutecznie doprowadziło do konsolidacji rynku, tworząc największą sieć biur nieruchomości w Polsce. A zaledwie trzy miesiące wcześniej, w kwietniu 2023 roku, firma podjęła strategiczną współpracę z wiodącą na rynku węgierskim, firmą Otthon Centrum, siecią ponad 200 biur pośrednictwa. W ten sposób Freedom rozpoczęła swoją międzynarodową przygodę.

Obecnie w strukturze znajduje się ponad 120 oddziałów i ponad 600 agentów. Freedom pośredniczy rocznie w blisko 5000 transakcjach kupna-sprzedaży. Skuteczność sprzedaży nieruchomości za pomocą sieci wynosi ponad 96%, a 43,2% ofert Freedom pochodzi z rekomendacji zadowolonych klientów. Na ten wynik składają się sukcesy wszystkich specjalistów – pośredników i franczyzobiorców oraz popularyzacja dobrych praktyk i etyki pracy agenta nieruchomości.

Czytaj także: Freedom – droga do lidera rynku nieruchomości

Freedom z prestiżową nagrodą Wizjery 2024

Obecnie Freedom zostało wyróżnione nagrodą za całokształt pracy na rynku nieruchomości w konkursie Wizjery’24. Była to już dziewiąta edycja przyznania nagród. Celem tego konkursu jest promowanie wysokich standardów prezentacji ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości oraz popularyzacja najlepszych praktyk, które ułatwiają klientom poszukiwanie wymarzonego domu. Nagroda została przyznana za wybitne osiągnięcia i nieoceniony wkład w rozwój rynku nieruchomości. Wyróżnienie dla Freedom wręczył Łukasz Szymak, prezes zarządu Grupy Morizon-Gratka.

Wygrana w tym konkursie to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że kierunek, w którym podążamy, jest słuszny. To także uznanie pracy całego zespołu Freedom. Od samego początku istnienia marki naszą ambicją i celem było kreowanie nowych standardów na rynku nieruchomości. Dążymy do tego, aby każdy, kto korzysta z naszych usług, czuł, że dokonał słusznego wyboru – mówi Łukasz Kruszewski, dyrektor marketingu Freedom.

Freedom - nagroda Wizjery 2024
Obecnie Freedom buduje pozycję lidera na rynku za pomocą: kreowania nowych standardów obsługi klienta, największej liczby oddziałów oraz wprowadzania nowoczesnych technologii, usprawniających pracę pośredników i pozytywnie wpływających na obsługę klientów.

– Rozpoczęta w ubiegłym roku współpraca strategiczna Freedom w strukturach międzynarodowego holdingu Otthon Centrum to przełomowy moment, który wprowadza naszą markę na ścieżkę jeszcze dynamiczniejszego rozwoju technologii, co z kolei stanowi podstawę nie tylko dla zwiększenia skali działania, ale przede wszystkim dostarczania jeszcze bardziej kompleksowej usługi dla naszych klientów. Nasze działania zostały docenione przez branżę, co dodatkowo motywuje nas do dalszego konsekwentnego podążania w wytyczonych kierunkach. Naszym celem jest budowanie i umacnianie pozycji lidera na rynku, poprzez ciągłe podnoszenie standardów obsługi oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań wspierających pracę agentów; to także wyraźny, doceniony głos w kierunku profesjonalizacji zawodu pośrednika nieruchomości – mówi Agnieszka Rosolińska, dyrektor zarządzający Freedom.

Odbiór nagrody Freedom Wizjery 2024

Technologie, o których mowa, to m.in. aplikacja FreedomGo oraz nowy system CRM Freedom Origo. Nowa aplikacja pozwoli na usprawnienie komunikacji wewnętrznej organizacji, a Freedom Origo pozwoli na zintegrowanie różnych funkcjonalności systemów potrzebnych agentom nieruchomości w jednym intuicyjnym interfejsie.

Czytaj także: Freedom Nieruchomości Rzeszów – Lider Nieruchomości 2022

Ewelina Zdancewicz

Content manager Freedom

Content manager marki. Od 2014 roku związana z dziennikarstwem i marketingiem. Specjalistka w zakresie SEO copywritingu, webwritingu, tworzenia skutecznych treści reklamowych i storytellingu marki. Współpracowała z takimi markami jak: “Gazeta Olsztyńska” (Grupa WM), Loando, Dewelopuj, Decathlon, Unilink, Oferteo.pl. Posiada tytuły Competent Communicator oraz Competent Leader marki Toastmasters International.

Może to też Ci się spodoba

Sprzedaż domu z kredytem krok po kroku

Posiadanie nieruchomości obciążonej ustanowioną na rzecz banku hipoteką nie wyklucza możliwości jej sprzedaży, a tym samym możliwości jej zakupu. Dowiedz się, jak przeprowadzić sprzedaż domu z kredytem krok po kroku. Informację o wpisanej hipotece w księdze wieczystej nieruchomości znajdziemy w dziale czwartym. Znając numer księgi wieczystej, możemy zweryfikować jej treść na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości. […]

Pewny wybór 38. Technologia na rynku nieruchomości. Jak nowoczesna technologia zmienia branżę?

Pewny wybór 38. Technologia na rynku nieruchomości. Jak nowoczesna technologia zmienia branżę?

Rozwój nowych technologii mocno zmienia rynek nieruchomości. Nowoczesne rozwiązania zastępują tradycyjne sposoby kupowania, sprzedawania czy wynajmowania. Dotyczą także innych procesów związanych z branżą. Jak dokładnie nowoczesna technologia zmienia branżę?

Ewelina Zdancewicz sty 12, 2024 · 14 min. czytania

Jak z pasji zrobić biznes?

Tworzenie nowych rozwiązań, pchanie tematów do przodu, szukanie dróg rozwoju, budowanie relacji, wywoływanie i gaszenie pożarów – to mój świat. Jak z pasji do działania zrobiłem biznes? Od kiedy pamiętam, lubiłem rysować. Zawsze coś bazgrałem. Kreśliłem kształty. Ćwiczyłem kreskę. Przede wszystkim postaci, twarze, konstrukcje. Do krajobrazów jakoś nie miałem serca, chyba że tych ze świata […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.