Freedom Nieruchomości podpisał umowę na obsługę inwestycji Shellter

lip 25, 2018 · Time 2 min. czytania

Spółka TLC Inwest, realizator inwestycji Shellter, podpisała umowę na obsługę marketingowo-sprzedażową z Freedom Nieruchomości.  Projekt będzie realizowany przez oddział Freedom Nieruchomości Warszawa Mokotów, kierowany przez Patryka Kuczwalskiego i Marcina Więzika.

Shellter to kompleks apartamentowo–hotelowy, który powstanie w Rogowie, 15 km od Kołobrzegu. Realizacją inwestycji zajmuje się spółka TLC Inwest, której prezesem jest Lech Chudy – współtwórca sukcesu sieci CCC. Spółka ma już na koncie między innymi budowę centrów handlowych Cuprum Arena w Lubinie, Korona w Kielcach, czy Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

shellter kołobrzeg

Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja inwestycji, która – oprócz niepodważalnych walorów przyrodniczych – zapewniać ma pewny i stały zysk, z uwagi m.in. na:

  • średnie obłożenie hoteli w powiecie kołobrzeskim wynosi 83%, podczas gdy średnia krajowa wynosi raptem 38,6%;
  • położenie inwestycji w województwie zachodniopomorskim gwarantuje stały wzrost wartości nieruchomości i udział w najszybciej rosnącym rynku miejsc noclegowych.

shellter kołobrzeg

Shellter Kołobrzeg

Inwestycja Shellter to 500 apartamentów i 250 pokoi w hotelu 4–gwiazdkowym. Za projekt odpowiada Głębowski Studio, twórcy m.in. wielokrotnie nagradzanego projektu Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Inwestor oferuje możliwość zakupu w systemie condo.

Dowiedz się więcej o inwestycji tutaj.
Odwiedź stronę oddziału Freedom Nieruchomości Warszawa Mokotów.

Może to też Ci się spodoba

Zaprezentowanie potencjału nieruchomości na sprzedaż – sposoby

Większość z nas ma problem z pozbywaniem się rzeczy. Odkładamy w nadziei – „to jeszcze kiedyś się przyda”. W ten prosty sposób zagracamy nasze mieszkanie zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Wszystko jest w porządku do momentu, gdy podejmujemy decyzję o sprzedaży naszej nieruchomości. I wtedy zaczyna się kłopot…

Jak zbudować Mapę Rozwoju Przedsiębiorczości w sieci franczyzowej?

Po co sieci Chief Entrepreneur Franchise Officer oraz jak zbudować Mapę Rozwoju Przedsiębiorczości w sieci franczyzowej?

Trendy dla rynku nieruchomości – pobierz Trendbooka 2018!

Jakie trendy dla rynku nieruchomości będą panować w 2018 r.? Na co należy się przygotować, czego obawiać, a z jakich działań zrezygnować? Pobierz najnowszego Trendbooka!

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.