Home Biura Biura Giżycko Biuro Giżycko

Biuro nieruchomości Giżycko

Kontakt

Address ul. Mickiewicza 1-3 /5 11-500 Giżycko POKAŻ NA MAPIE
Phone 600 575 500 Email gizycko@freedom.pl time pon-pt: 9:00-17:00
sobota: zamknięte

Jak możemy Ci pomóc?

  Proszę o zaznaczenie zgody.

  Najnowsze oferty

  Agenci nieruchomości Giżycko

  Zacznij działać!

  Dołącz do sieci Freedom i stań się częścią najlepszego zespołu agentów nieruchomości.

   Proszę o zaznaczenie zgody.

   Z naszego poradnika

   Baza wiedzy, z której warto czerpać! Skierowana zarówno do klientów, jak i pośredników nieruchomości.

   Najnowsze artykuły Artykuły Baza wiedzy
   Klucze z zawieszką, a w tle blok

   Jak przygotować się do zakupu pierwszego mieszkania?

   Jak przygotować się do zakupu pierwszego mieszkania? Na co zwrócić uwagę, planując zakup pierwszej nieruchomości? Przeczytaj i sprawdź!

   Ewelina Zdancewicz maj 22, 2024 · 6 min. czytania
   wnętrze luksusowego domu

   Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży? Praktyczne porady

   Przygotowanie mieszkania do sprzedaży obejmuje kilka obszarów. Mowa o aspektach: emocjonalnych, formalno-prawnych i wizualnych. Każdy z nich wymaga innego podejścia. Odpowiednie przygotowanie nieruchomości zwiększa szanse na szybką sprzedaż, dlatego już dziś dowiedz się, co możesz zrobić.

   Ewelina Zdancewicz maj 21, 2024 · 5 min. czytania

   Czy zmiany demograficzne wywołają spadek cen nieruchomości? Przegląd prasy 20.05.2024

   Ceny nieruchomości rosną nieustannie, co ma wpływ na wzrost dochodów ludności, potencjał do poprawy akcji kredytowej oraz wysokie zapotrzebowanie.

   Ewelina Zdancewicz maj 20, 2024 · 4 min. czytania
   domki stojące nad brzegiem morza

   Zalety zakupu nieruchomości nad morzem – inwestycja w wakacyjny dom

   Czy warto inwestować w nieruchomości nad morzem? Tak, ale… nie zawsze. Sprawdź, kiedy kupno nieruchomości nad morzem to dobry pomysł.

   Ewelina Zdancewicz maj 16, 2024 · 6 min. czytania
   widok na osiedle z zielonymi dachami

   Rynek pierwotny czy wtórny? Porównanie nieruchomości: rynek wtórny a pierwotny

   Chcesz kupić dom lub mieszkanie. Zanim przejdziesz do szukania ofert, zadaj sobie pytanie: rynek pierwotny czy wtórny? Ten wybór ma ogromne znaczenie!

   Ewelina Zdancewicz maj 15, 2024 · 7 min. czytania

   Czy rząd wycofa się z kredytu zero procent? Przegląd prasy 13.05.2024

   Minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski stwierdził, że “może być tak, że nie będzie kredytu zero procent, a zostanie zastąpiony on innym rozwiązaniem”. Dzień przed tą wypowiedzią zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich skierował do resortu rozwoju pismo w sprawie programu Mieszkanie na start.

   Ewelina Zdancewicz maj 13, 2024 · 3 min. czytania
   Mężczyzna w koszuli trzyma w dłoniach mały, papierowy dom

   Ubezpieczenie nieruchomości – co warto wiedzieć przed zakupem polisy?

   Ubezpieczenie nieruchomości nie jest obowiązkowe, ale w przypadku pożaru czy włamania może nam oszczędzić masę zmartwień. Wypłata odszkodowania za szkody zawarte w umowie to bezpieczeństwo finansowe i spokój psychiczny. Sprawdź, jak dokładnie działa ubezpieczenie domu i mieszkania.

   Ewelina Zdancewicz maj 08, 2024 · 5 min. czytania

   Czym jest umowa przyrzeczona?

   Umowa przyrzeczona to ostatni etap podczas procesu kupna-sprzedaży nieruchomości. Czym dokładnie jest i na czym polega? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

   Ewelina Zdancewicz maj 07, 2024 · 5 min. czytania

   Czy Kredyt na start “zepsuje” rynek? Przegląd prasy 06.05.2024

   Nie znamy jeszcze ostatecznej wersji “Kredytu na start”, ale program już wzbudza kontrowersje. Chociażby przez swój szybki wpływ na ceny ofertowe mieszkań. Oczekiwania sprzedających rosną, jednak możliwe, że tym razem nie będą one trafione.

   Ewelina Zdancewicz maj 06, 2024 · 3 min. czytania
   Załaduj więcej Pokaż wszystkie
   widok na osiedle z zielonymi dachami

   Rynek pierwotny czy wtórny? Porównanie nieruchomości: rynek wtórny a pierwotny

   Chcesz kupić dom lub mieszkanie. Zanim przejdziesz do szukania ofert, zadaj sobie pytanie: rynek pierwotny czy wtórny? Ten wybór ma ogromne znaczenie!

   Ewelina Zdancewicz maj 15, 2024 · 7 min. czytania

   Czym jest umowa przyrzeczona?

   Umowa przyrzeczona to ostatni etap podczas procesu kupna-sprzedaży nieruchomości. Czym dokładnie jest i na czym polega? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

   Ewelina Zdancewicz maj 07, 2024 · 5 min. czytania

   Program Pierwsze mieszkanie – kto skorzysta? Przegląd prasy 19.12.2022

   Po kompletnej klęsce programu Mieszkanie Plus, raczej teoretycznym systemie dopłat do czynszów czy nieosiągalnym Mieszkaniu bez wkładu własnego, rząd zapowiada kolejną formę wsparcia. Program Pierwsze Mieszkanie, to atrakcyjny kredyt hipoteczny, który – tak jak te wcześniejsze – również ma sporo ograniczeń. Czy tym razem ktoś skorzysta? Zasady programu pierwsze mieszkanie. Ile wyniesie rata kredytu? Forsal.pl, […]

   Nowe stawki podatku od nieruchomości i WIRON zamiast WIBOR. Przegląd prasy 12.12.2022

   Każdy tydzień przynosi jakieś zmiany w branży nieruchomości. Tym razem podwyżka podatku od nieruchomości, zastąpienie WIBORU nowym wskaźnikiem WIRON, czy nowe zasady budowy domów bez pozwolenia. Zapraszamy do lektury. Podatek od nieruchomości 2023 wyższy! Ile wyniosą nowe stawki? Murator Plus, 06.12.2022 Podatek od nieruchomości w 2023 idzie w górę. Znane są już nowe stawki podatku […]

   Co się zmieni w kredytach hipotecznych? Przegląd prasy 5.12.2022 r.

   Na rynku kredytów hipotecznych wciąż sporo się dzieje. Liczba zawieranych umów ciągle spada, nie pomagają promocyjne oferty banków, a do tego WIBOR ma zostać zastąpiony nowym wskaźnikiem referencyjnym. Jak to wpłynie na sytuację obecnych i przyszłych kredytobiorców? Zmiana w kredytach. WIRON zastąpi WIBOR. Kto zyska kto straci: spłacający już i dopiero biorący kredyt hipoteczny na […]

   Czy mieszkaniowy wynajem instytucjonalny (PRS) rozwinie się w Polsce? Co dalej z cenami. Przegląd prasy 21.11.2022

   Dlaczego PRS się nie rozwija w Polsce? Jakich kosztów nie można już odliczać przy zakupie mieszkania pod wynajem? Gdzie najchętniej będą kupowane nieruchomości i kiedy mniejsze miejscowości wrócą do łask? Rynek PRS zbyt rozchwiany dla funduszy, deweloperów i banków, Rzeczpospolita, 17.11.2022 Popyt detaliczny jest w zapaści, rynek najmu jest silny. Wydawałoby się, że to idealne […]

   Czy polski rynek nieruchomości czeka załamanie? Przegląd prasy 14.11.2022 + webinar

   Ograniczenie dostępności kredytów zastopowało niemal wszystkie branże związane z nieruchomościami. W odpowiedzi na apele deweloperów, rząd zamiast interweniować – szykuje nowe podatki. Jak wygląda sytuacja mieszkaniowa po III kwartale 2022 roku? Zła wiadomości dla trzymających nieużywane mieszkania. Nowy podatek. Rzeczpospolita, 08.11.2022 Ministerstwo Aktywów Państwowych – z doradcami gospodarczymi szefa resortu Jacka Sasina na czele – […]

   Niewypłacalni najemcy, property chain i zmiany w rządowym programie mieszkaniowym. Przegląd prasy 7.11.2022

   Na co powinni zwracać uwagę właściciele mieszkań na wynajem przy wyborze najemców, żeby nie narobić sobie kłopotów. Jak sprzedać duży, starszy dom? Jak załamanie rynku kredytowego wpłynie na ceny nieruchomości?  Trudno pozbyć się wielkiego domu. Rzeczpospolita, 3.11.2022 Ofertowe ceny domów są wciąż wysokie. Ceny transakcyjne zaczynają od nich odbiegać –mówi Weronika Chwietczuk z Freedom Nieruchomości […]

   Ceny mieszkań i gruntów – czekać, czy kupować? Przegląd prasy 2.11.2022

   Rynek nieruchomości stosunkowo wolno reaguje na dynamicznie zmieniającą się sytuację gospodarczą. Ceny na razie nie spadają, ale wydaje się to nieuniknione. Głównym winowajcą są wysokie stopy procentowe i spadająca zdolność kredytowa Polaków. Czy to wymusi spadki cen mieszkań? Czy warto kupować teraz za gotówkę , czy jednak poczekać? Kredyty hipoteczne zamarły, ale tąpnięcia na rynku […]

   Załaduj więcej Pokaż wszystkie